Золото партії

У сучасному світі з'явилися тематичні передачі часів СРСР, модні колекції в фешн індустрії, а також ігровий автомат Zoloto Рartii. Раніше його можна було зустріти в кожному стаціонарному залі. З переходом в інтернет, мережеві казино не перестали радувати своїх шанувальників, надаючи їм різноманітні азартні ігри онлайн. Так, ігровий автомат Zoloto Рartii став доступним усім бажаючим у будь-який час.

Слот Золото Партії: технічні характеристики і основні режими

Якщо ви вперше зіткнулися зі слотом Золото Партії, обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками.

  • котушки - 5;

  • лінії - 21;

  • Wild;

  • додаткові гри!

Перш ніж включити гамінатор, необхідно визначитися з режимом гри. Трохи потренувавшись в режимі демо, почніть грати на гроші.

Слот пропонує двадцять одну лінію виплат. Формуються вони звичним способом. Після зупинки котушок всі зображення шикуються в лінії. Однотипні зображення говорять про те, що сформувалася виграшна комбінація. Кожна з них має свій коефіцієнт виплат.

 

Ігровий автомат Zoloto Рartii - спеціальні символи і бонусні тури

Ігровий автомат Zoloto Рartii має не так багато символів в своєму асортименті. Ви зустрінете символіку СРСР, комбайни, газети. Серед них є кілька особливих. В першу чергу хочемо відзначити Вайлд. Він дозволяє підміняти базові піктограми, щоб активна лінія стала виграшною.

Симулятор наділений ще двома знаками, комбінації яких запускають бонусні ігри. Всього їх дві.

Гамінатор за допомогою іконнок з десятирубльовою купюрою активує бонусний тур під назвою «Конверт». На додатковому екрані будуть чотири конверта. Необхідно вибрати один і дізнатися розмір свого виграшу. Остерігайтеся порожніх конвертів.

Друга гра - «Супутник». Ви опинитеся в космосі. Якщо супутник долітає до пункту призначення, перемога буде відзначена червоним прапорцем. Чим більше планет на вашому рахунку, тим солідніше виграш вас чекає.

Інші наші автомати