Dragon Lady

Хочете потрапити у світ войовничих жінок, своєрідних амазонок, юзаючи ігрові автомати? Тоді відкривайте азартний слот Dragon Lady і насолоджуйтеся процесом. Також можна урізноманітнити свою гру через  автомати Вулкан.

Інтерфейс

Візуальне оформлення ігрового автомата Dragon Lady одразу ж переносить користувачів у войовничий світ. Так, на фоні можна побачити вхід у храм з величезними залізними воротами та колонами, вкритими численними надписами.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. У верхньому лівому кутку знаходиться золота вивіска, тоді як знизу – всі кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

Іконками Dragon Lady розробники старалися максимально доповнити загальну тематику гри. Так, на барабанах представлені: колода карт, різні магічні та військові атрибути, головні персонажі й бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Пропозиції ігрового автомата Dragon Lady можна назвати доволі щедрими – 10 дзеркальних (ставки читаються в обидва боки) фіксованих ліній оплати, 95,49% коефіцієнт повернення та середня волатильність.

Спіни у софті платні. За один оберт барабанів доведеться викласти від 0,25 до 50 кредитів.

Базовий «заробіток» залежить від отриманої ставки та ціни спіна. Так, максимально Dragon Lady дозволяє виграти 4 000 гривень. Проте не слід розчаровуватися, оскільки у грі присутні такі бонуси:

  1. Дикий. За один раз може замінити до чотирьох знаків на барабанах, збираючи максимально прибуткові комбінації.
  2. Скаттер. Приносить х100 множник.
  3. Ризик-гра. Вгадуючи кольори карт, користувач отримує збільшення виграшу.
  4. Мультиплікатор. Приносить до х1574 множник.  
Інші наші автомати