Book of Dead

Легендарна «Книга мертвих» вже протягом декількох років є чи не найбільш культовим ігровим автоматом в усьому світі. Book of Dead пропонує захопливий сюжет, азартну різноманітність, а головне – великі виграші. Що цікаво, ігрові автомати цієї серії вже кілька років є чи не найпопулярнішими на міжнародному ринку. 

Інтерфейс

З перших секунд зрозуміло, про що йтиметься в слоті Book of Dead. На заставці геймерів зустрічає велика книга з пергаменту, що відображає барабани та ключові моменти геймплею. Для основного фону обрана картинка стародавнього храму з написами й малюнками на стінах.

Барабани займають більшу частину екрана. Над ними досить маленьким шрифтом вказана назва слота, знизу розташувалися кнопки управління і монітори, які показують фінансові операції.

Символи

Над створенням іконок розробники потрудилися на славу. Все виконано в одному тематичному напрямку. Проте в Book of Dead можна виділити кілька груп символів:

  1. Карткова колода – тільки від 10 до Туза.
  2. Єгипетські статуї богів.
  3. Головний персонаж.
  4. Спеціальна пропозиція – скаттер, зображений у вигляді великої книги мертвих.

Ставки і виплати

Десять змінних платіжних ліній обіцяють не надто велику перемогу. Ось тільки ситуацію істотно покращують 96% коефіцієнт повернення і середня волатильність. Також для себе можна спробувати  онлайн ігрові автомати 777.

Клієнт має можливість самостійно вибирати вартість спіна. Ціновий показник коливається від 1 до 50 кредитів.

Виграш залежить винятково від зібраних комбінацій. За один оберт в слоті Book of Dead можна «заробити» від 5 до 5 000 гривень. Проте це далеко не межа. На кінцевий результат впливають:

  1. Джекпот. Фіксована сума в розмірі 250 000 грн.
  2. Скаттер. Приносить множник х2, х20, х200, а також від 10 фріспінів.
  3. Бонусна гра. З'являється після кожної вдалої комбінації. Якщо клієнт вгадає кольори п'яти карт, то отримає додатково х10 множення виграшу.
 
Інші наші автомати