Always Hot Deluxe

Язики полум’я, вікова класика та великі виграші. Вже здогадуєтеся, про які саме ігрові автомати йдеться? Все вірно! Про азартний софт Always Hot Deluxe.

Інтерфейс

Після запуску ігрового автомата Always Hot Deluxe буквально стане жарко. Усе – через захопливе візуальне оформлення. Так, для фону розробники використали яскраві червоні, жовті та помаранчеві язики полум’я.

Три барабани займають близько половини всього екранного простору. Над ними горить вивіска з назвою геймплею. А от кнопки управління та «кредитні» панелі розташовані знизу.

Символи

Класика у всьому, зокрема – в оформленні іконок. Так, на барабанах перед користувачами постануть деякі фрукти, сімки, зірки та дзвіночки.

Ставки і виплати

95 відсотків коефіцієнт повернення, середня волатильність та п’ять фіксованих ліній оплати – доволі щедра пропозиція.

Клієнтам дозволено самотужки обирати, скільки платити за кожен спін. Показники тримаються в рамках 5-500 кредитів.

Виграш у грі Always Hot Deluxe сталий та залежить від двох факторів – отриманої комбінації, ціни спіна. Так, максимально тут можна «заробити» 30 000 гривень. Також можна спробувати для себе  ігрові автомати 777.

Не варто забувати і про ризик-гру, яка появляється після кожної вдалої ставки. Вгадуючи кольори карт, клієнти можуть додатково збільшити виграш в х10 разів.

Інших бонусів та джекпота в Always Hot Deluxe немає. 

Інші наші автомати