Columbus

Якщо ви любите історію, то вам припаде до смаку досвід гри на слоті Columbus, ігровому автоматі на 5 барабанів і 9 ліній виплат від Novomatic. Гра заснована на історії Христофора Колумба, італійського дослідника, який відкрив Америку і проклав шлях між старим і новим світом, тому даний слот може сподобатися абсолютно всім гравцям. Єдина відмінність між оригінальним ігровим автоматом Columbus і його сіквелом, Columbus Deluxe, полягає в тому, що оригінальний слот має на одну лінію виплат менше і трохи відрізняються ліміти. А завдяки новим технологіям, обидва ігрові автомати доступні цілодобово з будь-якої точки планети. 

Тематика слоту

Відправляйтеся в одне з найважливіших подорожей в історії нашої планети - подорож Христофора Колумба - коли він відправився з Європи для того, щоб знайти нові землі і людей по той бік моря. Незважаючи на те, що його відкриття мають набагато більше значення сьогодні, ніж визнання яке він отримав свого часу, Колумб був добре відомий навіть в ті часи. В якості символів на барабанах ви зустрінете Колумба, королеву Ізабеллу, золоте намисто, секстант і три скеттери з символами кораблів - Нінья, Пінта і Санта Марія. У грі також присутні символи гральних карт від туза до дев'ятки, які, по суті, є ідентичними тим картам, які використовуються для того, щоб грати в настільні ігри онлайн. Також можна спробувати для себе  гральні автомати 777.

Дикий символ

В даному ігровому автоматі, символ Колумба є диким символом (здатним вставати на заміну всіх інших символів на барабанах крім кораблів). До того ж він є найціннішим символом в грі, зібравши п'ять символів Колумба на екрані, ви отримаєте стандартний джекпот в 20 000 монет. Три зображення корабля є скеттер символами і відкривають доступ до безкоштовних спінів.

Фріспіни

Ви будете нагороджені 10 безкоштовними спінами, якщо зберете 3 зображення кораблів (скаттер-символів) на барабанах 1, 3 і 5 на активній лінії виплат протягом одного спина. Під час раундів безкоштовних спінів зображення кораблів виступають в якості додаткових диких символів, а також в якості скеттер символів, винагороджуючи вас додатковими безкоштовними спінами, якщо вони знову випадуть на барабанах 1, 3 і 5.

Ліміти ставок

Ставка на лінію може становити до 5.00 кредитів, що дає максимальну ставку в 45.00, роблячи цей ігровий автомат одним з найпривабливіших доларових слотів в інтернеті. З іншого боку терезів знаходяться ставки нижче, мінімальна ставка на лінію в даному ігровому автоматі складає 0.02 з мінімальною ставкою в 0.18 на всі 9 ліній виплат. Це робить даний ігровий автомат відмінним слотом для всіх гравців на мікролімітах, які грають з досить скромним бюджетом.

Вердикт

У той час, як особливої ​​різниці між ігровим автоматом Columbus і його оновленою версією Columbus Deluxe можна і не знайти, в оригінальній версії гри трохи менш вражаюча графіка і кількість ліній виплат буде менше на одну. Проте, більшості гравців в онлайн слоти даний ігровий автомат напевно сподобається своїм широким асортиментом діапазонів ставок, який захоплює як гравців в одногривневі слоти, так і любителів грати за середніми лімітами. Призові виплати на даному ігровому автоматі трапляються досить часто, тому це дозволяє вам грати на даному слоті довше.

Інші наші автомати