Book of Ra Deluxe

Тисячолітні піраміди, Стародавній Єгипет, незліченні скарби та таємниці, які багатьом вартували життя, та ігрові автомати з багатотисячними виграшами. Хіба не захопливо? Саме це користувачам пропонує азартний слот Book of Ra Deluxe. А також для себе можна спробувати  777 автомати.

Інтерфейс

З моменту відкриття азартний геймплей Book of Ra Deluxe переносить користувачів до стародавнього храму, стіни якого списані ієрогліфами. Віддаля можна побачити дві піраміди, що видніються у проміннях західного Сонця.

П’ять барабанів займають понад половину всього простору екрана. Над ними у вигляді крил з позолотою видніється вивіска з назвою слота. «Кредитні» панелі та кнопки управління розташовані знизу.

Символи

Знаки Book of Ra Deluxe лише посилюють загальну атмосферу гри. Все – завдяки вдало виконаним іконкам, на яких можна побачити частину карткової колоди, статуетки й артефакти, головних персонажів, а також бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Book of Ra Deluxe сміливо можна назвати доволі вигідним фінансово. Усе – завдяки 97% коефіцієнта повернення, середній та високій волатильності та десяти змінним лініям оплати.

Клієнтам дозволено самотужки обирати, скільки платити за спін. Ціна коливається в межах 1-100 кредитів.

Лише отримана комбінація впливає на суму базового «заробітку». Максимальний показник виграшу в Book of Ra Deluxe – 5 000 гривень.

Не слід забувати про бонуси, які здатні суттєво покращити фінансову ситуацію. Серед них:

  1. Дикий. За один раз може змінити до шести знаків на барабанах.
  2. Скаттер. Активує 10 фріспінів з додатковим множником в х10.
  3. Ризик-гра. Стає доступною після вдало спрацьованої ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт, що з’являються на екрані.
Інші наші автомати