Burning hot

Серед виробників ігрового устаткування, напевно, немає жодної фірми, яка б не створила відеослот на фруктову тематику. Цей факт аргументований тим, що такі автомати є класичними. І справді якщо згадати перші наземні ігрові автомати, то всі вони мали тематику фруктів, тобто основними символами в них були ягоди і фрукти. Фірма Euro Games Technology вирішила не виділятися і створила захоплюючі слот-ігрові автомати грати безкоштовно під назвою Burning Hot Slot. Насолодитися апетитною графікою азартної гри і виплатами за перемогу в ній може кожен охочий. Крім того, учасник може розраховувати на те, що він повернеться в минуле, коли працювали фруктові слоти, але при цьому даний апарат має безліч нових функцій. Також для себе можна спробувати  слоти 777.

Опис оформлення

Нічого особливого в оформленні автомата немає, але це не страшно, тому що при використанні простого інтерфейсу гравець може не обтяжувати себе вивченням панелі управління, а просто насолоджуватися ігровим процесом. Колірна гамма слота одноманітна (переважає зелений відтінок), що сприяє повному зосередженню користувача на грі. За стандартом символи, утворені в комбінацію, згоряють і приносять учаснику виплату. Такі ось анімації надають грі дивного ефекту.

Опис ігрового процесу

Як і годиться класичному слоту, в цьому немає жодної бонусної гри. Весь прибуток, яка може дістатися учаснику в автоматі, накопичиться у нього тільки завдяки звичайним обертанням барабанів. Але все ж одне доповнення в апараті є це ризик гра. Активація її відбувається при натисканні кнопки GAMBLE після будь-якої переможної комбінації. Суть ризик раунду в тому, що необхідно вгадувати кольору закритих карт, тим самим подвоювати суми за спини. Якщо в цьому турі користувач зазнає поразки, прибуток за останній прокрут буде анульована, а увійти в такий же раунд можна буде тільки при складанні нової виграшної комбінації.

Опис інтерфейсу апарату

Ніколи не варто починати знайомство з автоматом з самої гри, найкраще це зробити з вивчення панелі управління. Спершу необхідно розглянути всі теоретичні аспекти гри. У цьому допоможе розділ PAYTABLE, де зберігається таблиця комбінацій, а також головні правила гри. Щоб визначити оптимальну ставку користувач повинен скористатися кнопками BET. Чим вище буде ставка, тим більший виграш чекає гравця. Максимальний розмір ставки дорівнює 20 кредитам на одну активну лінію. Крім ставки учасник не зможе відрегулювати ніякий інший показник, адже лінії є фіксованими в грі. Функція GAMBLE допомагає перейти в ризик раунд і активується вона лише після формування будь-якої переможної комбінації. Останнє, що необхідно зробити учаснику на панелі управління, це застосувати одну з кнопок запуску. Наприклад, клавіша START відповідає за одиничні обертання, а ось AUTOPLAY дозволить користувачеві зробити безліч безперервних спинив. Важливим фактором є те, що всі ігрові показники відображаються в спеціально відведених для цього місцях, що дозволяє гравцеві постійно контролювати ігровий процес і спостерігати за станом свого рахунку.

Резюме опису ігрового автомата

Ігровий апарат Burning Hot Slot це класика серед ігрового обладнання. Учаснику належить грати на фруктовому відеослоті, в якому у нього є досить багато шансів на перемогу. Даний автомат має тематику, яка була популярна за часів існування наземних апаратів, а в цьому слоті вона має оновлений вигляд, тому неймовірно подобається користувачам.

Інші наші автомати