Основна інформація про ігровий автомат Attila

🎰 Розробник Novomatic 🔥 Максимальний виграш х1000 загальної ставки
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 95% ⭐️ Скаттер символ Є
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 9 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Нема
🎲 Тема Історична 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Середня 🤑 Фріспіни Є
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Нема

Графіка ігрового автомата Attila 

Графічна оболонка ігрового автомата Attila заслуговує високої оцінки не тільки тому, що вона виконана в яскравих тонах, але і з тієї причини, що відмінно продумана. Зручність відео слота в наступному:

  • зручне і інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок дозволяє швидко розібратися навіть новачкові (в цьому сенсі слот схожий з популярними ігровими автоматами Resident, Marco Polo, Columbus Deluxe і ін.);

  • приваблива анімація робить ігровий процес більш насиченим;

  • всі події підсвічуються, що спрощує завдання гравця.

Розташування кнопок і їх дизайн дуже нагадують панель управління в класичному ігровому автоматі, вид якого, напевно, добре запам’ятався досвідченим гравцям, що є частими гостями відповідних закладів. Особливе місце серед кнопок займає «Auto Start» – дозволяє запускати автоматичний режим гри, коли обертання барабанів виконується без участі гравця. Також можна спробувати  гральні автомати 777.

Призи ігрового автомата Attila

Кожен раз, роблячи ставку, гравець запускає барабани і чекає, коли на одній або декількох активних лініях з’явиться виграшна комбінація, що складається з 3-5 однакових зображень. Після цієї приємної події в банк гравця нараховується сума, рівна початковій ставці, помноженій на спеціальний коефіцієнт. Максимально можливий коефіцієнт множення ігрового автомата дорівнює 9000. Такий виграш здатний закрутити голову, навіть якщо ви граєте в Attila безкоштовно, використовуючи віртуальні кредити.

Однією з кращих нагород є 15 безкоштовних обертань. Всі виграші, отримані в так званих Free Spins, множаться на 3, що принесе багато позитиву в гру і зробить її більш цікавою.

Слот Attila : основні символи

Найважливішими символами ігрового автомата Attila є Wild і Scatter, яким відповідають зображення самого Аттілли і його воїнів. Зображення вождя дозволяє виконувати заміну інших символів, створюючи виграшні ланцюжки. П’ять зображень відважного Атілли, що випали на активній лінії, приносять гравцеві джек-пот. Картинка, на якій зображені воїни, запускає раунд з безкоштовними обертаннями.

Грати в слот Attila зможе і новачок, і досвідчений гравець з однаковим успіхом, адже математичний алгоритм, використаний в грі, передбачає велику кількість ситуацій, коли гаманець гравця наповнюється золотими монетами.

Інші наші автомати

 

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *