Attila

Вождь гунів Аттіла - відома історична особистість. Його здібності об'єднувати варварські племена в одну армію дивують істориків. Людині, яка має відмінну силу волі, мужність і хоробрість присвячено безліч літературних творів. Не пройшла повз цієї особистості і ігрова індустрія. Гральні апарати онлайн від компанії Novomatic посилилися розробкою відео слота Attila, де кожен бажаючий може взяти участь в кривавих битвах і отримати гідну винагороду.

Графіка ігрового автомата Attila 

Графічна оболонка ігрового автомата Attila заслуговує високої оцінки не тільки тому, що вона виконана в яскравих тонах, але і з тієї причини, що відмінно продумана. Зручність відео слота в наступному:

  • зручне і інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок дозволяє швидко розібратися навіть новачкові (в цьому сенсі слот схожий з популярними ігровими автоматами Resident, Marco Polo, Columbus Deluxe і ін.);

  • приваблива анімація робить ігровий процес більш насиченим;

  • всі події підсвічуються, що спрощує завдання гравця.

Розташування кнопок і їх дизайн дуже нагадують панель управління в класичному ігровому автоматі, вид якого, напевно, добре запам'ятався досвідченим гравцям, що є частими гостями відповідних закладів. Особливе місце серед кнопок займає «Auto Start» - дозволяє запускати автоматичний режим гри, коли обертання барабанів виконується без участі гравця. Також можна спробувати  гральні автомати 777.

Призи ігрового автомата Attila

Кожен раз, роблячи ставку, гравець запускає барабани і чекає, коли на одній або декількох активних лініях з'явиться виграшна комбінація, що складається з 3-5 однакових зображень. Після цієї приємної події в банк гравця нараховується сума, рівна початковій ставці, помноженій на спеціальний коефіцієнт. Максимально можливий коефіцієнт множення ігрового автомата дорівнює 9000. Такий виграш здатний закрутити голову, навіть якщо ви граєте в Attila безкоштовно, використовуючи віртуальні кредити.

Однією з кращих нагород є 15 безкоштовних обертань. Всі виграші, отримані в так званих Free Spins, множаться на 3, що принесе багато позитиву в гру і зробить її більш цікавою.

Слот Attila : основні символи

Найважливішими символами ігрового автомата Attila є Wild і Scatter, яким відповідають зображення самого Аттілли і його воїнів. Зображення вождя дозволяє виконувати заміну інших символів, створюючи виграшні ланцюжки. П'ять зображень відважного Атілли, що випали на активній лінії, приносять гравцеві джек-пот. Картинка, на якій зображені воїни, запускає раунд з безкоштовними обертаннями.

Грати в слот Attila зможе і новачок, і досвідчений гравець з однаковим успіхом, адже математичний алгоритм, використаний в грі, передбачає велику кількість ситуацій, коли гаманець гравця наповнюється золотими монетами.

Інші наші автомати