Big Bad Wolf

Хто не знає казку про Трьох поросят? Ігрові автомати від Quickspin дозволяють її буквально обіграти. А все – завдяки популярному геймплею Big Bad Wolf.

Інтерфейс

Ігровий автомат Big Bad Wolf повністю відповідає тематиці вже згадуваної казки. Для фону творці вибрали мультиплікаційне зображення красивих полів з невеликими деревами, а біля них – будиночок одного з головних персонажів.

Барабани займають трохи більше половини всього простору екрана. Зверху над ними в двох кутах знаходяться три поросяти й вивіска з назвою софта. Знизу – кнопки управління і панелі відображення фінансових процесів.

Символи

Знаки виконані в одній тематиці. Всього на барабанах ви побачите: колоду карт, поросят, іграшку та спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Big Bad Wolf пропонує користувачам 25 фіксованих платіжних ліній. Значно збільшують шанси на перемогу висока волатильність і понад 95% коефіцієнт повернення. Також для себе можна спробувати  777 ігрові автомати.

Геймер вправі самостійно вибирати, скільки «платити» за спін. Показники коливаються від 25 до 2 500 кредитів.

Виграш залежить не тільки від зібраної комбінації, але також від суми ставки. Тому мінімально в грі Big Bad Wolf можна «підняти» 5 грн, тоді як максимально – 30 000.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Фріспіни – вовк. Приносять до 10 безкоштовних обертань і до х3 множник ставки.
  2. Дикий. З'являється при активації поросят (зверху над барабанами). Приносить до х6 множник.
  3. Другий дикий – вулик з бджолами. Додатково надає від 500 до 100 000 гривень.

Відзначимо, джекпот в Big Bad Wolf не передбачений.

Інші наші автомати