Columbus Deluxe

Нікому невідомі землі, численні кругосвітні пригоди, скарби й навіть любовні інтриги пропонують числені тематичні гральні апарати онлайн. Серед них і азартний софт Columbus Deluxe.

Інтерфейс

Над оформленням геймплею Columbus Deluxe розробники постаралися на славу. Для фону вони поєднали два зображення: корму корабля та карту з новими землями. Усе це – в ніжних коричневих тонах.

Барабани зайняли понад половину всього простору екрана. Над ними можна побачити вивіску з назвою геймплею, тоді як знизу – «кредитні» панелі та консоль управління.

Символи

Всі іконки на барабанах виконані в єдиному стилі. Тут клієнти побачать колоду карт, різноманітні атрибути мандрівника, головних персонажів. Особливо радує наявність бонусних пропозицій.

Ставки і виплати

Columbus Deluxe має для клієнтів доволі непогану пропозицію – десять змінних ліній оплати, 95% коефіцієнт повернення та середню волатильність. Для себе можна ще спробувати  азартні ігри 777.

Спіни в геймплеї платні – від 1 до 1 000 кредитів.

Початковий «заробіток» в Columbus Deluxe залежить від отриманої комбінації та попередньої вартості запуску барабана. Максимальний показник виграшу – 500 000 гривень.

У грі також присутні бонусні пропозиції:

  1. Дикий. За один раз змінює до п’яти іконок на барабанах.
  2. Скаттер. Надає 10 безкоштовних запусків з додатковим множником виграшу.
  3. Ризик-гра. Подвоює виграш, якщо клієнт правильно вгадає кольори карт.
 
Інші наші автомати