Dracula Riches

Пориньте в світ вампірів і багатств разом з ігровим софтом Dracula Riches. Гральні автомати від Belatra Games вміють полоскотати нерви та гарно озолотити. 

Інтерфейс

З перших секунд азартний геймплей Dracula Riches переносить користувачів у похмурий світ мертвих. Для фону тут використано зображення темного неба з великим Місяцем.

Барабани займають близько половини всього простору екрану. Зверху над ними розташована вивіска з назвою слота, тоді як знизу – «фінансові» панелі й кнопки управління ігровим процесом.

Символи

Знаки софта Dracula Riches виконані в суворій відповідності загальній тематиці геймплею. Тут геймери побачать: різні вампірські атрибути, колоду карт, прекрасну полонянку і, звичайно ж, самого Дракулу.

Окремо виділені спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

20 фіксованих платіжних ліній, понад 96% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності – найкраще, що тільки може запропонувати азартний софт Dracula Riches. Також для себе можна спробувати  Вулкан автомати.

Геймери вправі самостійно вибирати вартість запуску барабанів. Показники коливаються від 20 до 2 000 кредитів.

«Заробіток» залежить від зібраної комбінації та ціни спіна. У Dracula Riches мінімально можна «підняти» 5 гривень, тоді як максимально – 100 000.

Додатково на виграш впливають:

  1. Дикий. Замінює до чотирьох знаків на барабанах, збираючи виграшні комбінації.
  2. Джекпот. Колосальна сума в розмірі 10 мільйонів гривень!
  3. Скаттер. Приносить 10 фріспінів.
  4. Вільна гра. Тобто, фріспіни. Активують 40 платіжних ліній, а також приносять множник до х320.
  5. Дві бонусні гри. Обидві складаються з вгадування кольору карт. В одній правильні відповіді приносять множник ставки, в другій – фіксовану суму.
Інші наші автомати