Aztec Gold

Хто не мріяв знайти золото ацтеків? З ігровим автоматом Aztec Gold тепер це цілком реально.

Інтерфейс

З перших секунд слот Aztec Gold переносить геймерів в стародавній світ, в якому багато століть назад жили ацтеки. До слова, завдяки цьому софт можна сміливо віднести до категорії тематичні ігрові автомати. Для фону творці вибрали фіолетового і білого кольору лінії. У верхній частині екрана розташовані піраміда й маска стародавнього народу.

Барабани займають практично весь вільний простір. Зверху над ними знаходиться невелика вивіска з назвою софта й сума поточного джекпоту, знизу – консоль управління, а також монітори, які показують всі фінансові стани.

Символи

Всі іконки геймплею Aztec Gold виконані в одному тематичному стилі. Тут можна побачити і деякі продукти харчування, і атрибути ацтеків, і, звичайно ж, їхні коштовності. Також можна спробувати для себе  ігрові автомати безкоштовно 777.

Ставки і виплати

Aztec Gold має 21 фіксовану платіжну лінію, середню волатильність і понад 96% коефіцієнт повернення. Все разом гарантує користувачеві спрацьовування практично кожної ставки.

Що стосується самих спінів, вони платні. Цифровий показник коливається від 21 до 2 100 кредитів.

Сума виграшу залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально на автоматі Aztec Gold можна «заробити» дві гривні, тоді як максимально – 3 000.

Додатково на виграш впливають:

  1. Скаттер. Приносить множник до х25 і до 30 фріспінів.
  2. Дикий. Замінює всі знаки на барабані, крім скаттера.
  3. Бонус піраміди. Своєрідна додаткова гра. Перемога в ній приносить, крім поточного виграшу, максимальний.
  4. Джекпот. Він в грі Aztec Gold прогресивний. Наразі його сума становить понад 100 000 гривень.
Інші наші автомати