Book of Ra

Пориньте з головою у світ пригод, давньоєгипетського царства, пірамід, розгадування таємниць та неймовірних скарбів разом з ігровим автоматом Book of Ra. Тематичні гральні апарати онлайн, до яких належить і згаданий слот, точно не залишать нікого байдужими. 

Інтерфейс

З моменту запуску слота Book of Ra клієнти потрапляють в Давній Єгипет, що виблискує у проміннях західного Сонця. Головне зображення – храм з різноманітними надписами та піраміди, перетворені в тіні.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. Над ними у вигляді крил красується велика вивіска з назвою геймплею. Кнопки управління та «кредитні» панелі знаходяться знизу.

Символи

Всі іконки Book of Ra виконані в єдиному стилі та максимально точно передають загальну атмосферу азартного слота. Тут частково можна побачити колоду карт, різні золоті статуетки, головних персонажів та бонусні знаки.

Ставки і виплати

Book of Ra може порадувати дев’ятьма змінними лініями оплати, понад 95 відсотками коефіцієнта повернення та середньою волатильністю. Також для себе можна спробувати  ігрові автомати безплатно 777.

Від 1 до 900 кредитів – саме стільки клієнти змушені платити за кожен запуск барабанів.

Аби дізнатися суму початкового виграшу, необхідно зіставити вартість спіна й отриману комбінацію. Мінімальні та максимальні показники «заробітку» тут становлять 5 і 500 000 відповідно.

У грі Book of Ra є один єдиний бонусний символ – скаттер. Він активує 10 фріспінів з х3 множником кожного виграшу.

На превеликий жаль, джекпота та бонусних раундів Book of Ra немає.

Інші наші автомати