Dragon Kingdom

Відправляйтеся у королівство драконів разом з ігровим автоматом Dragon Kingdom. Проходьте цікаві місії, завойовуйте нові землі, при цьому ще й непогано «заробляючи». Також можна спробувати для себе  гральні автомати Вулкан.

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Dragon Kingdom максимально передає загальну тематику геймплею. З моменту завантаження ігрові автомати переносять клієнтів у країну гір та драконів. Усе це – на фоні яскравого рожево-фіолетового неба.

Барабани займають майже половину всього простору екрана. Зверху видніється вивіска з назвою слота. Знизу – «кредитні» панелі та консоль управління.

Символи

Знаки Dragon Kingdom максимально передають загальну атмосферу гри. На барабанах представлені: колода карт, дракони та персонажі, бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Dragon Kingdom пропонує клієнтам 25 фіксованих ліній оплати, 96,47% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Спіни в геймплеї платні. За кожен запуск барабанів доведеться викласти від 0,25 до 125 кредитів.

На стартовий виграш впливають отримана комбінація та вартість спіна. Так, максимально Dragon Kingdom дозволяє «заробити» лише 500 гривень.

Покращити фінансову ситуацію можуть:

  1. Дикий. За один раз змінює до чотирьох символів, а також приносить 2 000 гривень.
  2. Скаттер. Надає п’ять фріспінів.
  3. Джекпот – 10 000 гривень.
Інші наші автомати