Crazy Fruits

Божевільні фрукти й однойменні гральні апарати онлайн серії Crazy Fruits принесуть в життя кожного користувача море азарту, розваг, а головне – грошей.

Інтерфейс

З перших секунд азартний слот Crazy Fruits переносить користувачів у світ азарту та божевільних розваг. Зовні геймплей повністю копіює оформлення наземних автоматів.

Барабани займають практично весь простір екрана. За ними трохи проглядається фонове зображення – ігровий зал з автоматами. Зверху монітора творці розмістили назву геймплея та панелі, на яких відображаються ставки, кредити. Знизу – кнопки управління.

Символи

Зображення на барабанах суворо відповідають тематиці геймплею. Попри це все ж можна виділити кілька груп. А саме:

  1. Карти з колоди – Валет, Дама, Король і Туз.
  2. Завзяті фрукти – вишні, кавуни, сливи й багато інших.
  3. Спеціальні символи – скаттер (кумедний банан з дошкою для серфінгу), бонус (кілька фруктів з назвою гри), дикий (полуниця, що стрибає).

Ставки і виплати

Crazy Fruits привертає кількістю змінних платіжних ліній. Їх в ігровому автоматі 20! Додатково шанси на перемогу збільшують понад 95% коефіцієнт повернення і середня волатильність. Також можна спробувати для себе  ігрові автомати безкоштовно 777.

Користувачеві надана можливість вибирати, скільки платити за спін. Сума коливається від однієї гривні до 2 000.

Виграш залежить від зібраних комбінацій і спрацьованих спеціальних символів. Без останніх «заробіток» фіксований і варіюється від 5 до 2 500 кредитів.

Спеціальні символи гарантують:

  1. Заміну знаків на барабанах для складання максимально прибуткової комбінації.
  2. До х50 множник спрацьованої ставки.
  3. 15 фріспінів.
  4. Бонусну гру з призами – мультиплікатори, множники.

Джекпот в Crazy Fruits відсутній.

Інші наші автомати