Ultra Hot Deluxe

Азартні ігри онлайн вже давно заполонили серця затятих (і не тільки) геймерів. Фрукти, сімки, море драйву та великі виграші. Все це своїм користувачам пропонує ігровий автомат Ultra Hot Deluxe.

Інтерфейс

Вогняна класика тут прослідковується в усьому. Так, для фону розробники вибрали зображення насичених язиків полум’я помаранчевого, червоного та жовтого кольорів.

Барабани «захопили» близько половини всього простору екрана. Над ними, охоплена язиками полум’я, видніється вивіска з назвою софта. «Кредитні» панелі та кнопки управління знаходяться знизу.

Символи

Класика в усьому. Зокрема, в іконках на барабанах. Так, в Ultra Hot Deluxe геймери побачать: численні фрукти, сімки, зірки, Бари та ікси.

Ставки і виплати

Не варто розчаровуватися, почувши лише про п’ять фіксованих платіжних ліній. Завдяки середній волатильності та 96% коефіцієнту повернення у грі Ultra Hot Deluxe спрацьовує майже кожна ставка.

Спіни тут платні. Цінові показники – 5-500 кредитів.

Попередньо виграш залежить від отриманої комбінації та вартості запуску барабанів. Мінімальний та максимальний «заробітки» становлять 5 і 75 000 гривень відповідно.

Є в азартного автомата й деякі бонуси:

  1. Ризик-гра. Кожен правильно вгаданий колір приносить подвоєння наявного виграшу.
  2. Множник. Вдвічі збільшує виграш, коли всі барабани займає один фрукт. Наприклад, дев’ять слив.
Інші наші автомати