The money game

Гроші цікавлять кожну людину, незалежно від його статусу і роду діяльності. Шелест грошових купюр зеленого кольору асоціюється з багатством, яке тепер може отримати кожен. Компанія Novomatic, що створює ігрові автомати, розробила відео слот The Money Game ( "Бакси", якщо простіше).

Дизайн The Money Game

Графічна оболонка ігрового автомата Бакси виконана з використанням великої кількості зелених відтінків, що черговий раз нагадує: гравець може отримати заповітні бакси, успішно вибравши виграшні лінії, яких налічується 9, і розкрутивши 5 барабанів.

Грати в The Money Game онлайн можна безкоштовно і без реєстрації, що дозволяє новачкам вивчити всі можливості гри, розробити свою успішну стратегію, яка приносить великі гроші в банк.

The Money Game: особливості управління

Інтерфейс відео слота досить простий і функціональний. У нижній частині ігрового поля розробники розмістили кнопки, за допомогою яких відбувається управління грою:

  • Paytable - таблиця виплат.

  • Lines - вибір кількості активних ліній.

  • Bet one - вибір розміру ставки.

  • Bet Max - максимальна ставка.

  • Start - запуск гри.

  • Automatic Start - запуск автоматичного режиму гри.

Здається, ви вже запускали знаменитий ігровий автомат Book of Ra, а також популярний ігровий слот Мавпочки - свого роду "бестселери" в світі слот-машин. Так ось, за простотою управління і доступності The Money Game ні в чому не поступається своїм більш іменитим "колегам". Переконатися в цьому дуже просто! Запустіть ігровий автомат Бакси прямо зараз, і дзвін золотих монет і шелест купюр великого номіналу будуть супроводжувати вас на всьому протязі цієї захоплюючої гри!

Символи і зображення слота

Тематика ігрового автомата The Money Game знайшла відмінне відображення в використовуваних символах. Запускаючи онлайн ігровий автомат, гравець побачить зображення пачки доларів, сумки, набитої грошима доверху, золотих монет, а також символи гральних карт.

П'ять зображень гаманця з грошима, що випали на активній лінії, нагородять учасника ігрового автомата 250 кредитами. Така ж комбінація, складена із зображень пачки доларів, поповнить капітал гравця 400 кредитами. П'ять символів сумки з грошима нагородять учасника 750 кредитами.

Дуже важливим символом (Wild) ігрового автомата Бакси онлайн є молодий банкір. Це зображення може виконати заміну іншого символу, який став перепоною для утворення виграшної комбінації. П'ять картинок, що зображують молодого банкіра, подарують джек-пот - 9000 кредитів!

Знак американського долара є зображенням Scatter - його не може замінити Wild. Значок долара, що утворив комбінацію з 3-5 зображень, нагородить учасника 15 безкоштовними обертаннями з потроєною виплатами!

Інші наші автомати