The magic flute

В душі кожен мріє, щоб з ним сталося щось незвичайне і загадкове, абсолютно казкове. Саме такою тематикою може похвалитися ігровий слот The Magic Flute. Крім цікавого сюжету гри, справжньому любителю казкових історій відкриється можливість отримати неймовірно великий виграш! До того ж, відмінна графіка і приємна музика швидко зроблять азартний ігровий автомат одним з найулюбленіших слотів. Розробники гри були натхненні лібрето Моцарта, а це значить, що любителі класики оцінять таку родзинку автомата по достоїнству.

Налаштування The Magic Flute 

Навіть якщо раніше ви не стикалися з онлайн-казино і не знаєте як грати в ігрові автомати, ви зможете розібратися в управлінні грою в лічені секунди. Налаштування гри полягає лише із трьох етапів: вибір кількості ліній кнопок line з номером ліній, вибір обсягу ставки і запуск гри. Щоб ознайомитися з усіма символами і виплатами по виграшним комбінаціям перейдіть в розділ таблиця виплат. В автоматі присутній автоматичний режим гри.

Особливості ігрового слот автомата The Magic Flute 

Ігровий процес здійснюється на тлі зоряного неба, на ньому будуть обертатися казкові символи ігрового автомата The Magic Flute. Всі головні персонажі опери Моцарта "Зоряна флейта" перенесені на барабан ігрового слота. Головним символом є Цариця ночі, вона доповнить виграшні комбінації, а так само принесе найбільший коефіцієнт виграшу. Чарівна Флейта - Скаттер. Поява трьох флейт відкриє бонусну гру.

Подвоєння на ігровому слоті Магічна Флейта

Поява на барабані виграшної комбінації означає, що у вас є можливість зіграти в ризиковану гру і подвоїти суму виграшу.

Вердикт

Як же приємно знову відчути себе дитиною, яка вірить в казки! Насолоджуйтеся захоплюючою історією ігрового автомата The Magic Flute і заробіть на цьому значну суму. Пам'ятайте, що за кожну проведене мить в казці ви отримуєте свій бонус у вигляді ставки. Чарівна флейта була створена саме для того, щоб будь-який дорослий зміг знову відчути себе дитиною, відволіктися від повсякденних турбот сидячи за комп'ютером, прогулятися по казковим садам і чарівному лісу, опинитися поруч з героями історії і повернутися з королівства Цариці ночі з кишенями, повними золотих дарів!

Інші наші автомати