Sweet life

Sweet Life - ігровий автомат від виробника Igrosoft, де можна грати на фішки (демонстраційний кредити). Слот, який також відомий під назвою "Ведмідь", присвячений тематиці тварин. Інтерфейс онлайн-апарату включає ігрове поле з 5 барабанів, через які проходять 9 регульованих ліній виплат.

Усі ігрові автомати онлайн від компанії Ігрософт, включно з "Ведмедем", мають два бонусних символи зі спеціальними функціями:

  • Wild у вигляді предмета для відлякування бджіл - замінює інші символи в комбінаціях, крім вулика, а також сам по собі здатний створювати призові послідовності;

  • Вулик - в комбінації з 3 і більше символів на будь-яких позиціях ігрового поля запускає призову гру з вибором картинок. У разі повного проходження бонусної гри, запускається супер бонусний раунд.

Також в онлайн-апараті передбачена ризик-гра з пошуком меду для ведмедя.

Ставка на лінії в безкоштовному ігровому автоматі складає від 1 до 90 демонстраційних кредитів. Найбільший коефіцієнт в слоті - 5 000, дає послідовність з 3, 4, 5 символом з логотипом гри Sweet Life. А максимальний виграш в грі може досягти 675 000 демонстраційних кредитів.

Інші наші автомати