Star Joker

Пориньте у світ, схожий з диско, проходьте цікаві місії, «заробляйте» гроші разом з азартним софтом Star Joker. Але пам'ятайте - тематичні ігрові автомати онлайн буквально занурюють у свою реальність, максимізуючи всі відчуття. Саме тому залишити їх інколи буває вкрай складно. 

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Star Joker вражає своєю сучасністю. Для фону розробники використали неоновий фіолетовий з сотнями вогнів – ніби відблиски від диско-шару – у поєднанні з благородним золотом.

Барабани прозорі, займають майже весь простір екрана. Зверху можна розгледіти золоту вивіску з назвою геймплею. Знизу розміщені кнопки управління та панелі, на яких відображаються кредитні операції.

Символи

Знаки Star Joker – представники класичних фруктових слотів. Так, на барабанах геймери побачать: черешню, полуницю, сливу, апельсин, кавун, дзвоник, діамант та сімку. Окремо представлені бонусні знаки.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Star Joker пропонує клієнтам 10 фіксованих платіжних ліній, майже 97% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Ставки тут платні. Показники – в межах 0,1-10 000 кредитів.

Виграш напряму залежить від зібраної комбінації та вартості оберту барабанів. Так, максимально геймплей Star Joker дозволяє заробити 1 000 000 гривень!

У грі також присутні бонуси:

  1. Фріспіни – простий джокер. Запускають 10 безкоштовних обертань.
  2. Дикий – золотий джокер. Змінює всі знаки на барабанах, а також може активувати 10 фріспінів.
  3. Множник. З’являється вибірково та досягає позначки в х5000 раз.
  4. Скаттер – зірка. Приносить до 5 000 000 гривень!
Інші наші автомати