Space Wars

Хочете потрапити в корпорацію монстрів, виконувати захопливі місії, подорожувати у всесвіті й при цьому непогано «заробляти», юзаючи азартні ігри онлайн? Тоді відкривайте слот Space Wars і насолоджуйтеся процесом.

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Space Wars виконано в мультиплікаційному стилі. Для фону розробники підібрали зображення відкритого космосу з групою астероїдів. Усе це виконано в поєднанні фіолетового, синього, чорного та рожевого кольорів.

Прозорі барабани займають навіть не половину всього простору екрана. Справа можна побачити велику бонусну капсулу, над якою красується вивіска з назвою геймплею. В нижній частині знаходяться «фінансові» панелі та кнопки управління.

Символи

Знаки Space Wars виконані в єдиному стилі. На барабанах представлені різноманітні монстри, кристали, а також бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

96,75% коефіцієнт повернення, середня та висока волатильності й 40 фіксованих платіжних ліній – чи не найщедріша пропозиція з-поміж усіх азартних геймплеїв.

Вартість запуску барабанів у грі платна. За кожен оберт доведеться викласти від 40 до 400 кредитів.

Базовий «заробіток» залежить винятково від зібраної комбінації. Сума виграшу максимально досягає позначки в 1 000 гривень. Так, це мало, проте суттєво збільшити цей показник можуть:

  1. Джекпот – 400 000 гривень.
  2. Дикий – змінює всі знаки на барабанах.
  3. Респін. Активується вибірково.
Інші наші автомати