Solar queen

Solar Queen - це чудова гра з якісним дизайном, яка перенесе вас в Давній Єгипет і дозволить зустрітися з єгипетськими богами. На задньому плані ви побачите античні храми, а ігрові барабани розташовуються рівно по центру екрана. Варто також віддати належне шикарному саундтреку, який ідеально підходить до давньоєгипетської тематики. Solar Queen майже миттєво відкривається і працює без яких би то не було проблем. Все, що вам буде потрібно, - це браузер, нічого завантажувати і встановлювати не доведеться. Якщо ви шукаєте барвисті й захопливі ігрові автомати з невисокою дисперсією, даний софт - точно ваш вибір. Вона підійде і новачкам, і гемблерам з досвідом.

Геймплей

Єгипетська цариця і різні божества складають групу високооплачуваних символів в Solar Queen. Всі вони мають власну вартість. При максимальній ставці виплати за комбінації з даними іконками можуть варіюватися від 25 до 1000 монет. Класичні карткові A, K, Q, J і 10 - це низькооплачувані символи в даній грі. Лінії з них будуть приносити вам виграші в розмірі від 10 до 150 монет. Перед тим, як переходити безпосередньо до геймплею, необхідно зробити ставку. Для цього використовуються в нижній частині екрана кнопки. На кожне обертання можна поставити від 0.20 до 100 монет - тобто, грати можна практично з будь-яким балансом на рахунку.

Лінії виплат

В Solar Queen вас чекають 20 активних ліній, що дасть безліч шансів на складання комбінацій на кожному обертанні. Щоб отримати виплату, необхідно зловити мінімум 3 символи в одну з ліній.

Зверніть особливу увагу на Wild - він є найкращим символом в даній грі. Лінія з 5 таких іконок може принести 1000 монет.

Інші наші автомати