Sizzling Hot

Пориньте у палкий світ фруктів, сімок та неймовірних виграшів разом з ігровим автоматом Sizzling Hot. Весело проводьте час, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

Фруктова класика Sizzling Hot прослідковується в усьому, зокрема, й навіть у візуальному оформленні. Так, ігрові автомати цієї серії - чи не найпопулярніші в усьому світі. Фон розділено на три зони фіолетовою та помаранчевими панелями.

П’ять барабанів займають майже весь ігровий простір. Над ними розташована лаконічна помаранчево-жовта вивіска з назвою софта. «Фінансові» монітори та консоль управління знаходяться знизу.

Символи

Як уже зазначалося, тут акцент на класику. Саме тому на барабанах клієнти побачать іконки з зображенням різноманітних фруктів, сімок, зірок. Деякі з перерахованих знаків – бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Sizzling Hot спочатку дуже розчаровує. А все – лише через п’ять фіксованих ліній оплати. Проте цей показник суттєво доповнюють середня волатильність та майже 96% коефіцієнт повернення.

Ціна за кожен спін у грі змінна. Користувачі можуть платити від 5 до 500 кредитів.

Початковий виграш залежить від двох чинників – ціни спіна та отриманої на барабанах комбінації. Якщо мінімальний «заробіток» в Sizzling Hot становить 5 грн, тоді максимальний – 500 000 гривень.

Покращити фінансову ситуацію можуть:

  1. Скаттер – зірка. Активує 10 фріспінів та додатково приносить до 20 000 сталого виграшу.
  2. Дикий – сімка. Доповнює комбінації на барабанах.
Інші наші автомати