Sharky

Спробуйте себе у ролі пірата, не лише завойовуючи та грабуючи, але й тікаючи від кровожерливої акули, яка постійно переслідує корабель. І все це з ігровим автоматом Sharky. До слова, гральні автомати на згадану тематику - на третьому місці за популярністю в світі. 

Інтерфейс

Візуальне оформлення ігрового автомата Sharky дещо відрізняється від загальної тематики. Так, для фону розробники вибрали зображення океану під водою. Лише здалеку в променях сонця виблискує зубата акула.

П’ять барабанів займають понад половину всього простору екрана. Над ними розробники встановили невеличку вивіску з назвою. Знизу можна знайти кнопки управління та «фінансові» панелі.

Символи

Іконки слота Sharky виконані в єдиному стилі. Тут клієнти побачать колоду карт, атрибути піратів, власне, головних персонажів. Особливо радує наявність бонусних пропозицій.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Sharky – фінансово вигідний слот. Усе завдяки 96% коефіцієнту повернення, середній волатильності та дев’яти змінним лініям оплати.

Цінові показники запуску барабанів обираються клієнтами самотужки в межах 1-900 кредитів.

Цей параметр, а також отримана комбінація безпосередньо впливають на базовий виграш. Так, максимальний «заробіток» в Sharky становить 500 000 гривень.

Не варто забувати й про бонуси, серед яких:

  1. Дикий. За одну появу може замінити до п’яти знаків на барабанах.
  2. Скаттер. Активує 10 безкоштовних обертань барабанів з додатковим множником в х3.
  3. Ризик-гра. Вгадуючи кольори карт клієнти можуть подвоїти наявний виграш.
Інші наші автомати