Reactoonz

Ігрові автомати серії Reactoonz переносять геймерів у світ своєрідних кумедних монстрів. Проте, замість того, щоб лякати користувачів, вони дозволяють їм непогано «заробляти».

Інтерфейс

Для фону творці вибрали класичний синій колір.

Барабани займають практично весь вільний простір екрана. Зліва від них, над великою дослідницькою капсулою, розташована вивіска з назвою. Праворуч – головний монстр і деякі наукові апарати. Знизу під барабанами творці розмістили консоль управління і панелі, що дозволяють побачити всі фінансові операції.

Символи

Всі знаки софта Reactoonz виконані в одному стилі й суворій відповідності до загальної тематики геймплею. Тут на барабанах можна побачити монстрів, а також блискавки, що виступають в ролі спеціальних пропозицій.

Ставки і виплати

Reactoonz відрізняється від звичних азартних автоматів відсутністю платіжних ліній. Тут за виграш відповідають середня волатильність, понад 96% коефіцієнт повернення і близько двох сотень комбінацій.

Геймеру дозволено самостійно визначати вартість спіна. Цінові показники коливаються від 0,2 копійки до 1 000 гривень.

Виграш змінний. Він залежить не тільки від зібраної комбінації, але також від початкової ціни за спін. Так, мінімально в Reactoonz можна «підняти» 0,02, тоді як максимально – 750 000 кредитів.

Додатково на виграш впливають спеціальні пропозиції:

  1. Вогняні кулі. Залежно від кольору, вони можуть: замінювати символи на барабанах, активувати фріспіни, приносити множник до х6.
  2. Дослідницький апарат. Отримавши енергію, користувач може «підірвати» монстрів, забравши їхню вартість в свій банк.

На жаль, джекпоту в Reactoonz немає.

Інші наші автомати