Queen of hearts

Любові присвячено безліч книг, пісень і картин. Ця тема вічна, тому гральні автомати не можуть обійти її стороною. Кожен з нас мріє любити і бути коханим. Саме тому однією із затребуваних тематик ігрових автоматів є саме любовна. Їй присвячено багато слотів, дизайн і сюжет яких відрізняється наявністю тематичних символів.

Одним з подібних слотів є Queen Of Hearts. Дана гра просто просякнута романтичним настроєм, адже тут можна побачити відповідні символи. Судячи з їх набору, слот розповідає історію кохання королеви - мешканки середньовічного замку. Queen Of Hearts - чудова нагода не лише прекрасно провести дозвілля, а й насолодитися відмінним настроєм, яке приносить гра на такому слоті..

Опис оформлення та інтерфейсу автомата

Queen Of Hearts має досить лаконічний інтерфейс, який дозволяє вести досить просту гру. Оформлення слота виконано в лілових тонах, символічних для подібної тематики. На барабанах користувач побачить очікувані символи серця, троянди, стародавнього замку, монаршої шапки, дорогоцінного кільця і, власне, самої королеви, а також карткові символи, які є традиційними для більшості слотів. Зручна панель управління дозволяє легко розібратися в геймплеї. З її допомогою можна виставити розмір бажаної ставки, кількість активних ліній, а також - ознайомити з правилами гри і запустити слот. Так, Automatic Start дозволить скористатися автоматичним режимом, Start / Skip / Take Win відповідно запускає гру і відповідає за нарахування ігрових кредитів на рахунок. Кнопки Bet One / Bet Max регулюють межі ставки, виставляючи її в мінімальному, або ж в максимальному розмірі. Граючи на слоті Queen Of Hearts, користувач може вибрати лише непарну кількість ігрових ліній в діапазоні від однієї до дев'яти, натиснувши відповідну кнопку з Line 1, Line 3, Line 5, Line 7, Line 9. У свою чергу, натискання Paytable призведе до появи таблиці виплат з усіма коефіцієнтами, а також основними принципами геймплея.

 

Оформлення автомата Queen Of Hearts забезпечує якісне ведення ігрового процесу з повним зануренням в сюжет гри.

Опис ігрового процесу

Щоб почати основну гру на автоматі Queen Of Hearts, необхідно втілити в життя кілька простих дій. По-перше, вибрати лінії. Можна вибирати тільки непарні цифри від 1 до 9 (тобто 1, 3, 5, 7, 9). За кожну з них відповідає відповідна кнопка. Також вам належить зробити ставку. Після цього можете сміливо починати гру. До речі, якщо втомитеся, можна скористатися кнопкою автоматичної гри.

Після кожного виграшу стає активною гра на ризик. Ви самі вирішуєте, ризикувати, чи ні. Тут ви зможете помножити останню виграну суму в кілька разів. Для цього треба вгадати колір карти: чорний або червоний. Королева повинна правити мудро. Ця королева дарує всім гравцям безкоштовні обертання. Що може радувати більше, ніж спостереження за обертаннями, які не віднімають нагороду, а її приносять, а Ви, при цьому, нічим не ризикуєте. Ігровий автомат - цікавий і захоплюючий. З ним можна і відпочити, і заробити, наявність додаткових можливостей підтверджує цей факт.

Резюме опису ігрового автомата

Ігровий автомат Queen Of Hearts - романтична любовна королівська історія, дізнатися яку буде цікаво гравцям з дуже різними вподобаннями. Для неї характерні хороша графіка та анімації, додаткові функції, незвичайний стиль і класичні нотки. Тепер кожен може розважитися і відпочити, а, головне, отримати емоції, яких не вистачає в сучасному світі. Цей слот вартий уваги, популярність його - тому підтвердження.

Інші наші автомати