Основна інформація про ігрові автомати Pirate

🎰 Розробник Igrosoft 🔥 Максимальний виграш Не обмежений
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 96% ⭐️ Скаттер символ Нема
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 9 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Є
🎲 Тема Піратська 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Не вказана 🤑 Фріспіни Нема
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Є

Загальний опис автомата

Відкривши гру, користувач здивується і зрадіє приголомшливому графічному оформленню. Гравець опиниться на палубі, на якій і розгортаються всі дії гри. Озброєний пірат і гармата в правому кутку ігрового поля налаштовують на серйозну гру і додають її сюжету реалістичності. Графіка і її колірна гамма розташовують учасника до довгої і досить небезпечної грі, пройшовши яку можна гарненько заробити.

Опис оформлення

Розробники автомата вирішили здивувати користувача наявністю цікавої бонус гри, відкрити яку надається можливість при утворенні комбінації з трьох і більше символів «скрині». Після переходу в додатковий раунд, перед гравцем стане вибір між декількома скринями. Учаснику необхідно навмання вибирати ті, в яких, на його думку, лежать скарби. Якщо вибір впаде на скриню зі скарбами, користувач обов’язково отримає відповідну винагороду, а якщо на ящик зі скелетом, то бонус гра для нього той же час закінчиться. Крім цього, гра містить ще один бонусний раунд. Відкрити його можна лише склавши комбінацію з трьох бочок. Перейшовши в цей раунд, користувач опиняться перед двома кістками, що крутяться. Його завданням є зупинити їх, натиснувши на одну з них. Після цього гравцеві слід підсумувати значення двох кісток і пройти стільки кроків, яка цифра вийде в результаті складання. Ці кроки рахуються до бочки, в якій знаходяться дорогоцінні камені. Але перш, щоб роздратувати учасника, гармата підірве одну з бочок і гравець отримає від цього прибуток.

Ризик в цьому автоматі присутній скрізь, навіть в одному з раундів. Побувати в ньому може кожен користувач, який складе виграшну комбінацію. В ризикованому раунді перед гравцем постануть гральні кістки. Мета користувача – вгадати колір кістки, яка випаде і якщо рішення учасника співпаде з реальністю, він отримає подвоєний прибуток за останнє обертання барабанів. В іншому випадку гравець залишиться ні з чим.

Опис інтерфейсу

Як і легендарний геймінатор – онлайн слот Sharky, даний апарат оснащений демо-версією, тому геймер може грати безкоштовно і на практиці розібратися в функціоналі емулятора. Тим більше з цим не виникне ніяких складнощів, адже слот вкрай простий в управлінні. Перш ніж запустити барабани, гравець ні в якому разі не повинен забути розглянути панель управління автоматом. Вона тут проста, а тому доступна навіть для новачків. Спершу користувачеві необхідно зафіксувати потрібний розмір ставки, використовуючи для цього кнопки BET ONE і BET MAX. Потім можна змінити кількість активних рядів, натискаючи на відповідні кнопки (1 LINE – 9 LINES). Але регулюючи ці показники, користувачеві слід знати, що для пятибарабанного автомата буде краще використання всіх дев’яти рядів і максимального розміру ставки. Тільки в такому разі учасник має величезні шанси на отримання великого прибутку. Щоб орієнтуватися в символіці і виплатах за її комбінації учасник повинен розглянути розділ PAYTABLE. А ось за безпосередній запуск гри відповідають кнопки START і AUTOMATIC START, які обертають барабани в ручному і автоматичному режимах.

Висновок

«Пірат» – це той автомат, який підійде любителям подорожей, пригод, а також просто любителям цікавих азартних ігор. Популярний даний слот завдяки своєму сюжету, побудованому на історії про піратів і їх пошуках загублених скарбів, які, до речі, доведеться знайти і користувачу.

Інші наші автомати

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *