Основна інформація про ігровий автомат Pirate 2

🎰 Розробник Igrosoft 🔥 Максимальний виграш 675 000 кредитів
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 95% ⭐️ Скаттер символ Нема
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 9 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Є
🎲 Тема Піратська 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Не вказана 🤑 Фріспіни Нема
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Є

Опис тематики автомата Pirate 2

Компанія Igrosoft, яка створює неймовірні тематичні ігрові автомати (Keks, ігровий автомат sizzling hot, слот Crazy Monkey) пропонує увазі любителів пригод автомат «Pirate 2». Неймовірна популярність класичної гри надихнула виробника на випуск оновленого слота. Цифра в назві говорить про те, що дана гра побудована на основі свого попередника, але при цьому містить унікальні доповнення. Цей слот гарантує гравцеві масу позитивних емоцій, які повернуть його на час в світ дитинства. Дизайнери автомата постаралися над зовнішнім оформленням, а тому, завантаживши гру, учасник виявиться на борту корабля, де зіткнеться віч-на-віч з піратом, яким мріяв стати в дитинстві. Дерев’яна палуба, гармата, снаряди і піастри підкріплюють загальну тематику.

Опис ігрового процесу

Шанувальники ігр онлайн на піратську тему не будуть розчаровані представленим емулятором. У цьому автоматі користувача чекає безліч загадок. Однією з них є бонусна гра, яка побудована на інтуїтивних здібностях гравця. Але перш ніж приступити до неї, учаснику необхідно зібрати комбінацію з трьох або навіть більше бонусних символів, якими є «скрині».

Бонусні ігри

Щоб здобути перемогу в додатковому раунді учаснику необхідно правильно вибрати скриню. Якщо користувач вкаже на ящик, де буде знаходитися скарб, за це він отримає винагороду, якe буде переведено миттю на його рахунок. У разі, коли гравець наткнеться на скелет в скрині, він покине призову гру без зароблених коштів. Але однієї бонус грою розробники вирішили не обмежуватися, а тому створили і іншу. Для її відкриття учаснику необхідно зібрати на одному активному ряду хоча б 3 бочки. Після цього йому слід зупиняти кістки, що обертаються. Ті номерки, які виявляться на них після зупинки, означатимуть кількість кроків до бочки, яку користувач зможе відкрити. У кожній бочці знаходиться певна винагорода. Щоб показати гравцеві смисли гри, перша бочка відкриється шляхом пострілу в неї снаряда з гармати.

Після будь-якої виграшної комбінації у користувача є можливість подвоїти суму за неї. Тільки для цього потрібно гарненько постаратися, адже автомат просто так не віддасть призи. Перед гравцем буде розкладено 5 карт, перша з них вже у відкритому стані. Щоб перемогти в ризик грі, учаснику необхідно з решти закритих карт вказати на ту, яка, на його думку, буде вище, ніж карта суперника. Тобто, шістку необхідно перебити будь-якою іншою картою вищого номіналу. Якщо гравцеві вдасться це зробити, то його рахунок буде поповнено на подвійну суму за останній спін.

Опис інтерфейсу

Як би не була корисна практика, без теорії не обійтися, а тому перш ніж запустити барабани, користувач повинен розглянути меню управління слотом. Спершу необхідно вивчити таблицю виплат, яка знаходиться в розділі PAYTABLE. Після цього слід відрегулювати кількість активних ліній, скориставшись функціями 1 LINE – 9LINES. Але не варто захоплюватися цією справою, тому що для пятибарабанного слота 9 задіяних ліній це не так вже й багато, і тільки з їх допомогою користувач може сподіватися на швидке складання комбінації. Крім зміни числа рядів учасник має право на регулювання розміру ставки. Для цього існує дві основні функції під назвою BET ONE і BET MAX. Не можна забувати про те, що від ставки залежать виплати за комбінації, тому, чим вище вона буде, тим крупніше буде прибуток гравця. Коли всі вищеописані дії будуть успішно виконані, користувач може приступити до гри, використовуючи для цього START і AUTOMATIC START. Весь функціонал користувачі можуть випробувати на практиці, адже на слоті можна грати безкоштовно в демонстраційному режимі.

Висновок

Розробникам вдалося надати ігровому процесу атмосферу пригод і ризику, в якій жили справжні пірати. В автоматі «Pirate 2» від Igrosoft користувач може цілком законно займатися пошуками скарбів, розгулювати на борту піратського корабля і просто насолоджуватися грою, тому що вона тут неймовірно цікава і вигідна.

Інші наші автомати

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *