Party Gold

Ігровий автомат Party Gold – ідеальний варіант для тих, хто хоче зануритися у світ СРСР. Слот за лічені хвилини переносить більш ніж на півстоліття назад.

Інтерфейс

Тематичні азартні ігри онлайн, зокрема і «Золото партії» або Party Gold, з перших секунд переносить користувачів в минуле, а саме – часи СРСР. Для фону творці вибрали зображення будівництва з дорогоцінними монетами, складами. Там же красуються «вічні» девізи – «Слава партії» і «Слава труду».

Барабани займають більшу частину екрана. Над ними видніється вивіска з назвою слота в золоті і червоних стрічках. На моніторі під барабанами розташовані панелі, що відображають всі кредитні показники. Ще нижче – консоль управління гральним процесом.

Символи

Знаки не тільки відповідають тематиці геймплею Party Gold, але також повністю відтворюють колишню атмосферу. А все – через правильно підібрані картинки: плакати, які були вкрай популярними за часів СРСР.

Ставки і виплати

Party Gold пропонує користувачам 21 змінну платіжну лінію. Проте тут можна вибирати лише 1, 5, 10, 15 і 21. Додатково на перемогу впливають середня волатильність і понад 95% коефіцієнт повернення.

Вартість спіна також змінна. Тут геймер може «платити» від 1 до 2 100 кредитів.

«Заробіток» залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально в Party Gold можна «підняти» 10 гривень, а максимально – 100 000.

Особливістю слота є деякі бонусні пропозиції. Серед них:

  1. Ризик-гра. Геймер може поставити весь виграш на один з кольорів курантів – червоний або синій. У разі перемоги користувач подвоює «заробіток».
  2. Супутник. Клієнт намагається запустити космічний корабель на одну з чотирьох планет. Чим далі полетить супутник, тим більше грошей – до 750 – отримає юзер.
  3. Конверт. Приз захований в одному з листів. Якщо користувач вгадає, отримає весь бонус.

Відзначимо, джекпот в Party Gold не передбачений.

Інші наші автомати