Mythic Maiden

Ігровий автомат Mythic Maiden переносить геймерів у світ привидів, мерців та іншої нечисті. Попри все це, софт гарантує великі виплати.

Інтерфейс

З перших секунд Mythic Maiden може налякати своєю графікою – скелети, мерці та багато чого іншого, що добре характеризує гральні апарати онлайн. Для фону розробники вибрали зображення покинутого будинку. Все це – у відблисках місячного світла.

Барабани займають трохи більше половини вільного простору екрана. Зверху над ними розташована вивіска з назвою геймплею, тоді як знизу – консоль управління, а також панелі, на яких вказуються кредитні операції.

Символи

Всі знаки Mythic Maiden витримані в одній тематиці. Умовно їх можна розділити на групи:

  1. Карткова колода – від 10 до Туза включно.
  2. Моторошні атрибути – скриня, книга з рукою, павук, скелет з іклами, голова людини.
  3. Спеціальні пропозиції – фріспін, дикий, скаттер.

Ставки і виплати

30 фіксованих платіжних ліній, 96% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності роблять ігровий автомат Mythic Maiden вельми привабливим у фінансовому плані. І це не дивно, адже тут спрацьовує кожна ставка.

Що стосується спінів, їхню вартість користувач може вибирати самостійно. Цінові показники коливаються від 30 до 3 000 кредитів.

Виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально в Mythic Maiden можна «підняти» 7 гривень, тоді як максимально – 2 000.

Однак засмучуватися не варто. Додатково на виграш впливають:

  1. Фріспін – велика капсула з маскою вгорі. Приносить відразу 10 безкоштовних обертань або по два після кожної зробленої ставки. Іноді примножує виграш до х4.
  2. Дикий – місяць. Замінює всі знаки, крім скаттер і фріспіна. Дозволяє збирати максимально виграшні комбінації.
  3. Скаттер – енергія, що обертається. Приносить до 30 фріспінів.

Відзначимо, в геймплеї Mythic Maiden джекпот не передбачений.

Інші наші автомати