Lucky haunter

Дев'яності роки, період після розпаду Радянського Союзу, став для наших громадян особливо важким. Через це багато людей звикли до спиртних напоїв. Більшість з них відвідувало пивні бари. Саме про такого громадянина розповідає ігровий слот Lucky Haunter від компанії «Ігрософт». Російський бренд завжди славився колоритними і близькими по духу нашим жителям софтами, але «Пробки» (сленгове назва гри) перевершили інші автомати виробника. Тепер ігрові автомати від Ігрософт доступні всім і кожному. 

Як влаштований ігровий автомат «Корки»

Lucky Haunter отримав стандартну ігрову механіку у вигляді п'яти барабанів і дев'яти ліній. На кожну лінію можна поставити не більше 25 внутрішньоігрових монет. Шляхом нехитрих математичних обчислень нам вдається з'ясувати, що максимальна ставка досягає 225 кредитів. В автоматі також присутні два бонусних раунди і ризик-гра.

Для формування виграшної комбінації потрібно отримати як мінімум три однакових символи в одній з діючих ліній. Починається призовий ряд з крайніх барабанів. Якщо в активній лінії в один ряд вишикується 5 логотипів, гравець примножує свою ставку в 5000 разів.

Інтерфейс

Ігровий слот Lucky Haunter отримав фірмовий інтерфейс «Ігрософт», тому бувалі гемблер швидко згадають, що до чого, і зможуть насолодитися усіма перевагами оригінальної гри. Тут як і раніше присутні кнопки для управління кількістю активних ліній, налаштовується розмір ставок. Кнопка запуску барабанів знаходиться на своєму звичному місці в правому нижньому кутку. Для отримання детальної інформації про правила і множниках необхідно перейти у відповідний розділ за допомогою спеціальної кнопки.

Гра на ризик

Всі виграні завдяки вдалій ставці кредити можна перевести на рахунок або спробувати подвоїти їх, зігравши в раунд на подвоєння. Варто відзначити, що онлайн-автомат отримав незвичайну навіть для Igrosoft гру на ризик.

Замість звичних багатьом карт в раунді використовуються пивні бочки. Одна бочка відкрита, і вона належить дилеру. Є чотири порожніх місця. Користувачеві належить вибрати одне з них в надії, що там виявиться бочонок з більшою кількістю пива. Між іншим, якщо гравцеві здасться, що у дилера надто багато пива, він має право в будь-який момент відмовитися ризикувати своїм призом.

Бонусні ігри

Події відбуваються на новому ігровому полі. На екрані з'являються темно-зелені корки в кількості п'яти штук. До речі, саме тому автомат прозвали в народі «пробки». Принцип такий самий, як і в інших слотах компанії. Якщо дати чотири правильні відповіді і не наштовхнутися на підставку, гемблер переходить в додатковий раунд.

Тепер перед героєм стоїть дві великих, накритих кришкою, страви. Під однією з них обгризені кістки, а інша приховує смачну запечену курочку. Щоб подвоїти розмір отриманого призу, потрібно відгадати, де ховається делікатес.

Lucky Haunter - дуже симпатичний слот, наповнений гумором і самоіронією. Таких автоматів, як у російського розробника, немає більше ні в кого. Навіть сучасні зразки не здатні конкурувати за колоритністю та епічності компанії «Ігрософт».

 
Інші наші автомати