Lucky drink

Зустрічайте онлайн-версію суперпопулярного слота - Lucky Drink! Веселий, яскравий і неймовірно харизматичний Чорт запрошує всіх любителів юзати в гральні автомати заглянути до нього після пари келихів пива і перевірити, чи посміхнеться вам фортуна! Для цього хитрий Чорт підготував безліч оригінальних ігор і бонусів, занудьгувати з якими точно не доведеться. 

Геймплей і налаштування

15 ігрових ліній, 5 барабанів по 3 символи, кумедні персонажі і оригінальне звукове оформлення - ось складові відмінного слота, який не втрачає популярності вже більше 15 років. Приємним доповненням в цій грі є те, що виграшними можуть бути комбінації, що випали на барабанах як зліва направо, так і справа наліво! Lucky Drink доступна на 11 мовах світу, серед яких є навіть турецька і голландська, не кажучи вже про класичні європейські мови. Тепер ви можете в ігровий автомат Lucky Drink грати онлайн безкоштовно і без реєстрації!

Бонус "Чорт". Етап 1 - Бочки

Бонус проходить в кілька етапів. Для початку, щоб його дістати, треба в буквальному значенні допитися до чортиків! Якщо після пари келихів пива вам здадуться чорти, не дивуйтеся! 3, 4 або навіть 5 "Бісів" на будь-яких позиціях на барабанах приносять бонусну гру. На першому етапі перед вами виявиться 5 бочок. Ви можете заглядати в будь-які і дивитися, що ж там. У бочках можуть бути різні предмети, що приносять виграшні суми, або символ It's all over, що означає, що всі закриті бочки, на жаль, мають вибухнути. Коли перед вами не залишиться жодної нерозкритої бочки, настає другий етап бонусу.

Бонус "Чорт". Етап 2 - Предмети

Тут ви можете примножити суму, отриману за кожен з предметів, або обнулити її. Відкривайте страви, коробки, капелюхи, гаманці, і, в залежності від їх вмісту, отримуйте свій чесно зароблений виграш.

Бонусна ризик-гра "Чорне-Красне"

Отриманий в бонус виграш дуже легко подвоїти - досить просто зіграти з Чортом в його ризик-гру. Вибирайте колір карти і, якщо він виявиться правильним, дублюйте виграш! Але навіть якщо бонус вам поки не випав, а пробити дубль дуже хочеться, зіграйте в таку ж ризик-гру після будь-якого виграшу в основній грі! Вибирайте, яка карта буде наступною - червона або чорна - і отримуйте супер-виграш!

Інші наші автомати