Lucky Angler

Відправляйтеся на зимову рибалку разом з неймовірним ігровим автоматом Lucky Angler. Приємно проводьте час, при цьому непогано «заробляючи».

Інтерфейс

З перших секунд користувачі потрапляють в підводне та льодове царство, яке їм гарантують тематичні ігрові автомати. Для фону використано зображення засніженої рівнини, яка частково видніється з-під криги. Усе це – в ніжних блакитних та білих тонах.

Прозорі барабани займають майже весь простір екрана. Над ними з брил льоду видніється вивіска з назвою гри. Всі кнопки управління та «кредитні» панелі знаходяться знизу.

Символи

Іконки Lucky Angler виконані в єдиному стилі та лише доповнюють загальну тематику слота. Так, користувачі побачать: колоду карт з брил льоду, різноманітні риби, а також бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Lucky Angler робить користувачам доволі щедру пропозицію, яка полягає в 96,4% коефіцієнті повернення, середній волатильності та 15 фіксованих дзеркальних лініях оплати. Останнє означає, що комбінації фіксуються як зліва направо, так і навпаки.

Спіни в геймплеї платні. За один запуск барабана доведеться викласти від 0,01 до 150 кредитів.

Виграш напряму залежить від отриманої комбінації та ціни спіна. Так, максимально Lucky Angler дозволяє «заробити» 300 000 гривень.

Також не слід забувати про бонуси, серед яких:

  1. Фріспіни – 25 одиниць.
  2. Дикий. За один раз змінює до п’яти знаків на барабанах.
  3. Множник. Додатково приносить збільшення виграшу в х10.
  4. Джекпот. Фіксована сума в розмірі 205 000 гривень.
Інші наші автомати