Основна інформація про ігровий автомат Keks

🎰 Розробник Igrosoft 🔥 Максимальний виграш Невідомо
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 96,28% ⭐️ Скаттер символ Є
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 9 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Нема
🎲 Тема Казкова 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Середня 🤑 Фріспіни Нема
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Є

Налаштування Keks

Основна гра розгортається на 5-ти котушках, на яких є 9 активних смуг для збору ігрових комбінацій. Панель управління слота забезпечує комфортне його використання, що дозволяє інтуїтивно змінювати налаштування слота. Таким чином виділяються круглі кнопки для встановлення оптимальної кількості ліній, і гравці відразу можуть бачити, що ставки вони робити будуть на 9, 7, 5, 3 або одну смуги, в залежності від свого вибору.

Успішні ланцюжки з символів збираються виключно на вибраних лініях, але при цьому вони зараховуються з обох сторін. Це одна з основних особливостей, якою можуть похвалитися тільки найкращі слоти від компанії Ігрософт! Комбінації оплачуються за умови збору трьох і більше однакових картинок.

Символи ігрового автомата Keks

Базові картинки включають в себе зображення глиняного горщика, самовара, зв’язки з бубликами, гармошки, балалайки, качалки з тістом. Очевидно, що стилістика слота витримана на 100%. Кожна картинка збирає свої ланцюжки, які оплачуються в залежності від кількості символів в комбінації.

Спеціальні символи

  • Wild символ. Це зображення колобка, який може замінити будь-яку картинку слота, крім scatter, при необхідності складання виграшного ланцюжка.

  • Scatter – символ. Це картинка з зображенням чорного кота. Вона приносить виграшні комбінації при випаданні в будь-якому місці на барабанах в кількості від трьох до п’яти штук.

Бонусна гра апарату Keks

Ігровий автомат пропонує зіграти в бонусний раунд, який запускається після появи трьох і більше символів із зображенням печей або сірого вовка. Перший рівень відкривається в окремому вікні, де гравець зможе побачити п’ять грубок. Гравцю необхідно їх відкривати по черзі, і якщо в них буде свіжеприготована їжа, він отримує кредити на рахунок. а ось в разі диму бонусний раунд буде завершено.

Якщо гравцеві вдасться відкрити всі п’ять грубок, він переходить в супер-гру. Тут на тлі лісу він побачить два куща. За одним з них ховається колобок з мішком монет, а за іншим сірий вовк. Гравцеві належить зробити правильний вибір, але якщо він помилиться і обере кущ з вовком, не варто впадати у відчай, тому що виграш за підсумками першого рівня бонусної гри в будь-якому випадку залишається у нього.

При бажанні гравці можуть активувати ризик-гру на подвоєння, яка пропонується після кожної виграшної комбінації. Вона також складається з декількох рівнів, в яких гравцеві належить по черзі з віртуальним дилером відкривати карти. Для перемоги карта гравця повинна бути завжди вище, ніж у дилера.

 

Інші наші автомати

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *