Keks

Ігрові автомати Keks (є кілька версій слота) відомі вітчизняним гравцям під назвою Пічки, і це не дивно, адже саме вони беруть участь в бонусної грі, а основний ігровий процес розгортається на тлі величезної печі, біля якої покірно сидить бабуся. Колобки, яких вона так майстерно пече, порадують абсолютно кожного гравця, адже вони піднімають настрій вже з першого погляду!

Налаштування Keks 

Основна гра розгортається на 5-ти котушках, на яких є 9 активних смуг для збору ігрових комбінацій. Панель управління слота забезпечує комфортне його використання, що дозволяє інтуїтивно змінювати налаштування слота. Таким чином виділяються круглі кнопки для встановлення оптимальної кількості ліній, і гравці відразу можуть бачити, що ставки вони робити будуть на 9, 7, 5, 3 або одну смуги, в залежності від свого вибору.

Успішні ланцюжки з символів збираються виключно на вибраних лініях, але при цьому вони зараховуються з обох сторін. Це одна з основних особливостей, якою можуть похвалитися тільки слоти від компанії Ігрософт! Комбінації оплачуються за умови збору трьох і більше однакових картинок.

Символи ігрового автомата Keks 

Базові картинки включають в себе зображення глиняного горщика, самовара, зв'язки з бубликами, гармошки, балалайки, качалки з тістом. Очевидно, що стилістика слота витримана на 100%. Кожна картинка збирає свої ланцюжки, які оплачуються в залежності від кількості символів в комбінації.

Спеціальні символи

  • Wild символ. Це зображення колобка, який може замінити будь-яку картинку слота, крім scatter, при необхідності складання виграшного ланцюжка.

  • Scatter - символ. Це картинка з зображенням чорного кота. Вона приносить виграшні комбінації при випаданні в будь-якому місці на барабанах в кількості від трьох до п'яти штук.

Бонусна гра апарату Keks 

Ігровий автомат пропонує зіграти в бонусний раунд, який запускається після появи трьох і більше символів із зображенням печей або сірого вовка. Перший рівень відкривається в окремому вікні, де гравець зможе побачити п'ять грубок. Гравцю необхідно їх відкривати по черзі, і якщо в них буде свіжеприготована їжа, він отримує кредити на рахунок. а ось в разі диму бонусний раунд буде завершено.

Якщо гравцеві вдасться відкрити всі п'ять грубок, він переходить в супер-гру. Тут на тлі лісу він побачить два куща. За одним з них ховається колобок з мішком монет, а за іншим сірий вовк. Гравцеві належить зробити правильний вибір, але якщо він помилиться і обере кущ з вовком, не варто впадати у відчай, тому що виграш за підсумками першого рівня бонусної гри в будь-якому випадку залишається у нього.

При бажанні гравці можуть активувати ризик-гру на подвоєння, яка пропонується після кожної виграшної комбінації. Вона також складається з декількох рівнів, в яких гравцеві належить по черзі з віртуальним дилером відкривати карти. Для перемоги карта гравця повинна бути завжди вище, ніж у дилера.

Інші наші автомати