Island 2

Захоплюючі пригоди в сучасній робінзонаді пропонує пережити ігровий автомат Island 2. Якщо ви ще жодного разу не потрапляли на безлюдний острів після аварії корабля, то саме час зробити це онлайн і абсолютно безкоштовно.

Вам доведеться вчитися жити заново, так як навколо не буде ніяких благ цивілізації, навіть поганенького планшета з доступом до Інтернету! Проте, подолання неминучих труднощів загартує будь-якого гемблера, що сів юзати в гральні апарати онлайн від компанії Igrosoft. Приємною особливістю є можливість швидкого доступу до слоту без реєстрації.

Ігровий автомат Island 2: сюжет

Герой гри - милий зарослий мужик в залишках цивільного одягу. Його основна проблема - нестача їжі. Ваше головне завдання - забезпечити нещасного їжею. Чим частіше і рясніше ви будете годувати самотнього мандрівника, тим багатшими станете. Адже герой слота за роки блукання по острову зміг виявити безліч схованок зі скарбами. Всі ці непотрібні дрібнички Робінзон з готовністю обміняє на найдорожче для нього - їжу.

Ігровий апарат Island 2 має класичну для слотів конструкцію: складається з 5 барабанів, 9 ліній виплат і 9 символів (що ріднить його з багатьма іншими слотами сімейства Igrosoft, наприклад, ігровим автоматом Pirate 2). Видобуток смачного м'яса на острові - ціла операція. Ви зможете самостійно визначати тактику дій: розраховувати на успіх, зосередившись на одній лінії, або вести пошук по всіх напрямах. Вибравши кількість активних ліній (1-9) і зробивши ставки, сміливо вламуйтесь в джунглі за дичиною.

Автомат Острів 2: їстівні і не дуже символи

Успішно грати в слот допоможе знання його символів. При випаданні мінімум 3 однотипних зображень на одній ігровій лінії принесе гравцеві певний виграш. 5 збіглися на одній лінії символів принесуть:

  • Пляшка з запискою - 10 кредитів.

  • Птах (баклан) - 20 кредитів.

  • Консервна банка «Сніданок туриста» - 50 кредитів.

  • Штурвал судна - 100 кредитів.

  • Черепаха - 200 кредитів.

  • Рятувальний круг - 500 кредитів.

  • Дельфін (WILD-символ) - 2000 кредитів.

  • Слово Island (SCATTER) - 5000 кредитів.

Бонусні ігри в Island 2

Нерідко на барабанах з'являється цікавий символ - зображення самотнього острівця. Випадання на барабанах хоча б трьох таких острівців відправить гравця прямо в бонусну гру.

В бонус-грі вам потрібно буде допомогти Робінзону доплисти до його безлюдного острова цілим і неушкодженим. Ви вказуєте, за яким з 5 шляхів плисти потерпілому аварію корабля. Якщо на його шляху не виявляється кровожерливих акул, на ваш рахунок зараховуються кредити. Знайдіть безпечний шлях 5 разів поспіль, і опинитеся в супер-грі.

Змарнілому і зголоднілому Робінзону потрібне посилене харчування, а вам - як можна більше кредитів! Для цього розробники емулятора передбачили в Island 2 класичну гру на подвоєння. У ній гравець може як збільшити свій виграш (мінімум удвічі), так і втратити все дочиста. Ризикувати чи ні - вирішувати тільки вам!

Інші наші автомати