Iron man

Якщо Ви є шанувальником гостросюжетних новинок кіно, в яких переплітаються захоплюючий сюжет, сучасні спецефекти і фантастична історія, то гральні автомати Iron Man в кількох версіях - саме те, що треба. Знятий на основі відомих коміксів від студії Marvel, фільм Залізна Людина 2 підкорив глядачів усієї планети із неймовірною швидкістю, як і його перша частина. Хвилю популярності харизматичного Тоні Старка не могли обійти стороною і розробники програм для відеоігор з Playtech, оживив героя Роберта Дауні молодшого на екранах відеослота-онлайн Iron Man 2. Гра в точності повторює сюжет фільму. Тут Залізна Людина рятує світ від лиходіїв, допомагає йому надзвичайна віра в себе і дивовижна власноручна розробка костюма з надприродними можливостями. Тема на екрані і барабанах слота розкрита в повній мірі, що підтверджує відчуття участі в небезпечні пригоди в парі з Залізною Людиною.

Опис оформлення автомата

Онлайн-слот Iron Man 2 оформлений в тематиці однойменного фільму, на екрані можна побачити Роберта Дауні молодшого, який блискуче втілив на екрані героя Залізної Людини. Гра насичена запаморочливими спецефектами і включає безліч додаткових функцій, а також унікальні великі джек-поти Marvel, які можна зірвати в будь-який момент гри. Інтерфейс насичений яскравими фарбами, реалістичними зображеннями героїв історії. Графіка і анімація закрутять голову навіть найдосвідченішим геймерам. У верхній частині екрану - поле з розмірами джек-потів в поточний момент гри. Посередині - барабани, символи на яких грамотно анімовані і володіють неординарними для класичних слотів функціями. Панель кнопок розташована звично, під барабанами слот-машини. Розібратися з управлінням буде нескладно, все інтуїтивно зрозуміло і просто. А якщо виникнуть питання, поле довідки ознайомить з усіма ігровими премудростями.

Опис ігрового процесу

Геймплей Залізну Людину 2 - базовий, як у всіх слотів від Playtech. На початку гри належить визначити кількість ліній, які будуть активні в процесі гри і зробити на кожну з них ставку. Обертання доступні в автоматичному режимі для бажаючих довірити долю своїх виграшів нагоди. Характерна відмінність Iron Man 2 від подібних багатолінійних слотів - наявність 4 прогресивних джек-потів, розіграш яких можливий при залученні всіх ігрових ресурсів (всі 25 ліній при максимальній ставці). Зірвати такий куш можна в унікальній бонус-грі, де на додатковому полі потрібно буде по черзі відкривати осередки з назвою джек-потів.

Інші наші автомати