Great panda

Пориньте у світ китайської культури, милих великих панд та неймовірних виграшів разом з захопливим слотом Great panda. Розробка належить до категорії тематичні ігрові автомати, а тому обов'язково сподобається всім і кожному. 

Інтерфейс

З перших секунд після відкриття азартний геймплей Great panda переносить користувачів у зелений бамбуковий ліс. Численні рослини видніються на фоні зоряного неба.

Барабани займають близько половини всього простору екрана. Над ними можна побачити суми трьох джекпотів та вивіску з назвою. Знизу знаходяться «кредитні» панелі, тоді як кнопки управління – справа.

Символи

Іконки слота Great panda виконані в єдиному стилі та максимально доповнюють загальну атмосферу гри. На барабанах клієнти зустрінуть і колоду карт, і різні види панд, і золотих рибок, і звісно ж, бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Азартний геймплей Great panda приємно вражає кількістю платіжних ліній. Їх тут 25 фіксованих. Також автомат може похвалитися 95,2% коефіцієнтом повернення та середньою волатильністю.

Ціна спіна вибирається кожним клієнтом персонально та коливається від 0,25 до 60 кредитів.

Базовий виграш залежить від отриманої комбінації та вартості запуску барабанів. Максимально Great panda дозволяє «заробити» 600 гривень.

Не слід розчаровуватися такому низькому показникові, оскільки покращити його можуть бонуси:

  1. Скаттер – бонсай. Активує 60 фріспінів з додатковим множником в х8.
  2. Дикий – знак «інь і ян». За один раз змінює до п’яти знаків.
  3. Бонус – лотос. Вибірково надає різні призи.
  4. Джекпот. Максимально можна виграти 120 000 гривень.
 
Інші наші автомати