Great Blue

Хочете побувати в кумедному підводному світі, яким керують гральні автомати, спостерігаючи за різними рибами і не тільки? Тоді ігровий автомат Great Blue – найкращий для цього варіант.

Інтерфейс

З перших секунд користувачів зустрічає велика косатка. Для основного фону творці вибрали зображення океанічних глибин. Переважним кольором тут є блакитний.

Барабани займають практично весь простір монітора. Зверху над ними розташовані вивіска з назвою слота, а в кутах – деякі кнопки налаштувань. Знизу творці встановили панелі для відображення банку, ставок і кредитів. Праворуч – консоль управління.

Символи

Знаки Great Blue виконані в одному стилі й відповідно до загальної тематики слота. На барабанах ви побачите: колоди карт – від 9 до Туза; морських мешканців, а головне – спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

25 фіксованих платіжних ліній, понад 95% коефіцієнт повернення і середня волатильність роблять Great Blue вельми привабливим ігровим автоматом у фінансовому плані.

Клієнти самостійно вибирають вартість спіна. Цінові параметри коливаються від 25 до 2 500 кредитів.

Виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально в Great Blue можна «підняти» 4 гривні, тоді як максимально – 10 000.

Засмучуватися такими показниками не варто, адже додатково суму збільшують:

  1. Дикий. Збирає максимально виграшні комбінації шляхом заміни символів на барабанах. Не тільки приносить фіксовану суму, але також примножує виграш вдвічі.
  2. Скаттер. Надає до 33 фріспінів і до х15 множника ставки.
  3. Бонусна гра. Полягає у вгадуванні кольору черепашки. Кожна правильна відповідь примножує виграш.

На жаль, Great Blue не має джекпоту.

Інші наші автомати