Основна інформація про ігровий автомат Great Blue

🎰 Розробник Playtech 🔥 Максимальний виграш 10 000 кредитів
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 95% ⭐️ Скаттер символ Є
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 25 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Є
🎲 Тема Морський світ 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Середня 🤑 Фріспіни Є
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Нема

Інтерфейс

З перших секунд користувачів зустрічає велика косатка. Для основного фону творці вибрали зображення океанічних глибин. Переважним кольором тут є блакитний. Барабани займають практично весь простір монітора. Зверху над ними розташовані вивіска з назвою слота, а в кутах – деякі кнопки налаштувань. Знизу творці встановили панелі для відображення банку, ставок і кредитів. Праворуч – консоль управління.

Символи

Знаки Great Blue виконані в одному стилі й відповідно до загальної тематики слота. На барабанах ви побачите: колоди карт – від 9 до Туза; морських мешканців, а головне – спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Клієнти самостійно вибирають вартість спіна та як вигравати в слотах. Цінові параметри коливаються від 25 до 2 500 кредитів. Виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімально в Great Blue можна «підняти» 4 гривні, тоді як максимально – 10 000. Засмучуватися такими показниками не варто, адже додатково суму збільшують:

  1. Дикий. Збирає максимально виграшні комбінації шляхом заміни символів на барабанах. Не тільки приносить фіксовану суму, але також примножує виграш вдвічі.
  2. Скаттер. Надає до 33 фріспінів і до х15 множника ставки.
  3. Бонусна гра. Полягає у вгадуванні кольору черепашки. Кожна правильна відповідь примножує виграш.

На жаль, Great Blue не має джекпоту.

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *