Gnome

Ігрові автомати Gnome (кілька серій слотів) сподобаються всім тим гравцям, які люблять спостерігати за цими міфічними істотами. Найголовніший гном уже чекає відчайдушних гравців, які готові робити свої ставки, і він обов'язково обдарує їх щедрістю і увагою!

Приваблива анімація безкоштовного апарату Гном - це не єдина перевага даного емулятора. Користувачі зможуть побачити ігрове поле, що складається з 5 барабанів, на яких виділено 9 ігрових ліній для збору успішних комбінацій. Якщо користувачі з яких-небудь причин захочуть скоротити цю кількість, їм необхідно вибрати одну із зелених кнопок, розташованих в нижній частині екрана. На панелі управління відразу можна побачити, на скільки ігрових ліній можна робити ставки.

Безкоштовна гра на автоматі Gnome 

Розміри ставок в онлайн апараті Гном варіюються в широких межах, тому гравці можуть ставити від однієї монети до 500 кредитів на кожну лінію. Таким чином, якщо гравець вибирає всі 9 ліній, то розмір максимальної ставки на один спін сягатиме 4.500 кредитів. Розмір кредиту користувач також вибирають на старті гри. Якщо гравець бажає робити максимальні ставки, для цього є спеціальна кнопка MaxBet. Кнопка Bet дозволить відрегулювати розмір вкладень.

Для збору успішної комбінації гравцям потрібно зібрати на одній з ігрових ліній не менше трьох однакових символів. Перевага слота полягає в тому, що комбінація зараховується від крайнього барабана як справа, так і зліва. Кожна картинка і комбінація з неї має свою вартість, з якою можна ознайомитися в спеціальній таблиці виплат.

Символи ігрового автомата Гном

Картинки на барабанах повністю підкреслюють тематичне виконання слота. Саме тому тут знаходяться такі картинки як парасольки, шоломи, молоти, кирки, і інші атрибути, які необхідні гномам при роботі. Але крім звичайних базових картинок є і спеціальні символи:

  • Wild символ. Роль джокера виконує портрет самого гнома, який маняще посміхається всім гравцям. Його основна функція полягає в заміні базових картинок.

  • Візок з коштовностями. Якщо гравцям вдасться зібрати не менше трьох таких картинок на барабанах, вони зможуть виявитися в самій шахті, де працюють гноми. Тут їм потрібно перемикати важелі, і в разі успіху вони стануть володарями хороших бонусів. Але якщо на гнома випаде бруд замість бонусів, бонусна призова гра буде закінчена.

Бонусна гра апарату Gnome 

Однак у випадках, коли гравець вибирає максимальні ставки в слоті, у нього з'являється можливість отримати спеціальний захист від бруду у вигляді парасольки. В цьому випадку бонусна гра буде продовжена до переходу гравця в супер - гру бонусного раунду. Тут також в окремому вікні гравці опиняться перед вибором 2-х скринь. Якщо гравець прийме правильне рішення, він отримає приз у особливо великих розмірах.

Гравці, які віддають перевагу підвищеному комфорту під час гри, можуть вибрати автоматичний режим, встановивши при цьому попередні налаштування. Також кожна виграшна ставка може бути подвоєна в спеціальному призовому раунді. Тут гравцеві належить розкривати по черзі з дилером перевернуті догори сорочкою карти. Якщо карта гравця буде старше, він перемагає в даному раунді.

Безкоштовний онлайн автомат Гном - це дивовижна пригода, якою може похвалитися кожен гравець, хто доторкнеться до ігрового процесу!

Інші наші автомати