Gladiator

Хто не дивився культові фільми Троя, 300 спартанців і Гладіатор? Тепер же є можливість випробувати себе в ролі справжнього стародавнього воїна, використовуючи для цього ігрові автомати. Серед таких є і азартний геймплей Gladiator.

Інтерфейс

Ігрова консоль є своєрідним доповненням культового фільму Гладіатор. Так, для фону творці вибрали зображення знаменитої всім арени.

Барабани займають більшу частину екрана. Кнопки управління знаходяться зверху й справа збоку. Знизу розташовані монітори, що відображають фінансові положення.

Символи

Знаки виконані в суворій відповідності до загальної тематики геймплею. Всього тут можна зустріти: колоду карт (9-Туз), а також знаменитих головних героїв фільму Гладіатор.

Що цікаво, в грі є бонусний символ, зображений у вигляді шолома, а також скаттер – Колізей.

Ставки і виплати

Gladiator пропонує користувачам 25 змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і близько 96% коефіцієнт повернення користувачеві. Це робить ігровий автомат дуже привабливим у фінансовому плані.

Сума спіна змінна. За один оберт доведеться викласти від 1 до 2 500 гривень.

Виграш не залежить ні від кількості залучених ліній, ні від вартості спіна. «Заробіток» фіксований і коливається від 8 до 5 000 кредитів. Проте додатково збільшити прибуток можна за допомогою:

  1. Бонусної гри. Вона з'являється після виграшної комбінації і полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь примножує ставку вдвічі.
  2. Скаттера. Приносить множення ставки.
  3. Бонусного символу. Надає безкоштовні обертання і множник до х8.

Відзначимо, Gladiator не має джекпоту.

Інші наші автомати