Geisha Story

Неймовірно прекрасна Японія, захоплива культура, красиві гейші, сакури й не тільки - все це пропонують гральні апарати онлайн. Серед них і Geisha Story.

Інтерфейс

Геймерів на заставці зустрічає одна з красунь гейш. Позаду дівчини можна побачити неймовірний водограй та традиційні японські будиночки. Для основного фону вибрано зображення розквітлих сакур.

Барабани займають майже весь простір екрана. Над ними у бутонах губиться вивіска з назвою слота. Знизу встановлені «кредитні» панелі та кнопки управління.

Символи

Всі іконки слота Geisha Story виконані в єдиному стилі та максимально доповнюють загальну тематику. На барабанах представлені різні речі побуту, оздоблення для інтер’єру, рибки, бонсай, а також головні персонажі.

Що цікаво, деякі з зазначених символів виступають в ролі бонусних пропозицій.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Geisha Story пропонує клієнтам 96,48% коефіцієнт повернення, 15 фіксованих ліній оплати та середню волатильність.

Сума запусків барабанів залежить винятково від бажання клієнтів. Так, цінові показники коливаються від 0,01 до 150 кредитів.

Виграш напряму залежить від отриманої комбінації та вартості спіна. Максимально Geisha Story дозволяє «підняти» 112 500 гривень.

Не слід забувати й про бонуси, серед яких:

  1. Фріспіни – 10 одиниць.
  2. Скаттер. Активує додатково 15 фріспінів з х3 множником ставки.
  3. Дикий. За раз змінює до п’яти знаків на барабанах.
Інші наші автомати