Garage

Хто не знає про традиційні гаражі? І зараз йдеться не про місце для зберігання автомобіля, а про цілі настрої та своєрідні локації для зустрічей з друзями, які роблять доступні тематичні гральні апарати онлайн. Серед таких є і слот Garage.

Інтерфейс

З перших секунд азартний геймплей Garage переносить користувачів в якийсь окремий атмосферний світ. Для фону використано зображення самого гаража з майстром і котом, що відпочивають на автомобільних покришках.

Барабани займають більшу частину екрана. Зверху над ними розміщені вивіска з назвою слота і «фінансові» монітори. Всі кнопки управління знаходяться знизу.

Символи

Іконки софта Garage повністю відповідають загальній тематиці геймплею. Тут можна побачити і автомобільні запчастини, і ремонтні інструменти, і багато чого не менш цікавого.

Ставки і виплати

Garage пропонує геймерам 95% коефіцієнт повернення, середню волатильність і дев'ять змінних платіжних ліній. Завдяки цьому софт є вельми вигідним фінансово.

Вартість спіна вибирається клієнтом. Показники цифр коливаються від 1 до 900 кредитів.

Виграш складається з декількох частин. Базова залежить винятково від зібраної комбінації і варіюється в межах 2-5 000 гривень.

Додатково «заробіток» збільшують:

  1. Джекпот. Фіксовані 500 000 гривень.
  2. Бонусні ігри. Їх в Garage три. Вони полягають у вгадуванні кольору карт, екстреному ремонті та зборі інструментів. Кожен варіант має або фіксований виграш, або коефіцієнт множення ставки.
  3. Дикий. Замінює символи на барабанах.
Інші наші автомати