Основна інформація про ігровий автомат Fruit Cocktail 2

🎰 Розробник Igrosoft 🔥 Максимальний виграш 675000 кредитів
⚙️ RTP (відсоток віддачі) 96% ⭐️ Скаттер символ Нема
💰 Джекпот Нема 🤟 Wild символ Є
⏩ Кількість ліній 9 🔄 Авто гра Є
✔️ Кількість барабанів 5 2️⃣ Гра на подвоєння Є
🎲 Тема Фруктова 📱 Платформи ПК, телефон
🤞 Волатильність Не вказана 🤑 Фріспіни Нема
💸 Мінімальна ставка 1 кредит 🎁 Бонус раунд Є

Геймплей

Що стосується механіки ігрового процесу, то «Ігрософт» не став нічого вигадувати, тому всі фірмові особливості на місці. Те ж стосується і панелі управління. Кнопки управління розташовані на звичному місці. Гравець може підібрати суму активних ліній, величину ставки, запустити барабани і перейти в ризик-раунд після щасливого спіна. У нижній частині екрана можна знайти віконця з актуальною інформацією. А для отримання вичерпних відомостей за коефіцієнтами і функцій досить зайти в довідковий розділ, просто натиснувши на «Help».

Подвоєння

Коли гравець бачить на екрані призову комбінацію, він може поставити на кін свій приз і спробувати збільшити його в рамках гри на подвоєння. Після натискання на кнопку «Double» з’являється нове ігрове поле. Перед учасником лежить чотири закритих і одна відкрита карта. Йому належить зробити нелегкий вибір і навмання показати, де лежить карта з більш високими параметрами, ніж у дилера.

Як завжди, якщо користувач зробить правильний вибір, виграш подвоїться. В іншому випадку грошовий приз анулюється. Але є і третій варіант результату подій: якщо номінали однакові, починається нова роздача. Власне кажучи, всім, хто грав в азартні ігри в інтернеті від Igrosoft, давно знайомий цей раунд.

Ігровий автомат «Полуничка» (Fruit Cocktail): символи

Оскільки Fruit Cocktail є типовим представником фруктових слотів, про те, як виглядають символи, довго просторікувати не доведеться. Лимон, яблуко, груша, персик, кавун і т.д. – класика жанру. Диким символом ігрового автомата є коктейль. При необхідності він перетворюється в будь-який знак, якщо для формування призової лінії не вистачає якоїсь картинки.

Бонусним символом є полуниця (від неї і пішла сленгова назва гри).

Бонусні раунди

Ігровий автомат «Полуничка» (Fruit Cocktail) пропонує гемблерам взяти участь в оригінальній бонусної грі, завдяки якій він і став настільки популярним. Якщо на екрані з’являються три картинки з полуничкою, активується бонусний раунд. Тут «Ігрософт» перевершили самих себе і додали щось по-справжньому дивовижне.

Після активації відкривається нове вікно з трьома барабанами, які оточує ланцюжок з ігрових іконок. За ними починають бігати вогники, зупиняючись на випадково вибраному полі. Таким чином визначаються обертання барабанів.

Якщо іконка з цього поля буде такою ж, як на барабані, розмір ставки збільшується. У кожного символу свої коефіцієнти. Найменший приз чекає користувача в разі отримання вишень, так як вона примножить ставку в два рази. А ось два логотипи відеослоту множать її в 100 разів.

У всіх кутах видніється символ з написом «EXIT». Якщо вогники зупиняться на такому значку, то раунд закінчується. Чим більше бонусних іконок брало участь у запуску бонусної гри, тим більше раундів буде надано.

Інші наші автомати

Автор матеріалу
Роман Бондаренко - автор
Роман Бондаренко

Вітаю! Мене звуть Роман, і я пишу про індустрію азартних ігор вже майже п’ять років. За цей час я багато дізнався про світ гемблінгу, і зокрема про онлайн-казино.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *