Fruit cocktail 2

Гральні автомати «Полуничка» (Fruit Cocktail), створені в кількох версіях, - типові представники серії відеослотів від російського розробника. Вони отримали в своє розпорядження дев'ять ліній і п'ять барабанів. Можна ставити 25 кредитів на лінію. Як наслідок - максимальний розмір ставки становить 225 кредитів. У грі представлений wild-символ, ризик-гра і бонусний раунд.

Для формування призової лінії потрібно, щоб три однакових іконки вишикувалися в один ряд. Одна з них повинна бути розташована на першому або п'ятому барабані. Максимальний коефіцієнт - × 5000. Щоб роздобути його, потрібна комбінація з п'яти логотипів ігрового автомата.

Геймплей

Що стосується механіки ігрового процесу, то «Ігрософт» не став нічого вигадувати, тому всі фірмові особливості на місці. Те ж стосується і панелі управління. Кнопки управління розташовані на звичному місці. Гравець може підібрати суму активних ліній, величину ставки, запустити барабани і перейти в ризик-раунд після щасливого спіна. У нижній частині екрана можна знайти віконця з актуальною інформацією. А для отримання вичерпних відомостей за коефіцієнтами і функцій досить зайти в довідковий розділ, просто натиснувши на «Help».

Подвоєння

Коли гравець бачить на екрані призову комбінацію, він може поставити на кін свій приз і спробувати збільшити його в рамках гри на подвоєння. Після натискання на кнопку «Double» з'являється нове ігрове поле. Перед учасником лежить чотири закритих і одна відкрита карта. Йому належить зробити нелегкий вибір і навмання показати, де лежить карта з більш високими параметрами, ніж у дилера.

Як завжди, якщо користувач зробить правильний вибір, виграш подвоїться. В іншому випадку грошовий приз анулюється. Але є і третій варіант результату подій: якщо номінали однакові, починається нова роздача. Власне кажучи, всім, хто грав в слоти Igrosoft, давно знайомий цей раунд.

Ігровий автомат «Полуничка» (Fruit Cocktail): символи

Оскільки Fruit Cocktail є типовим представником фруктових слотів, про те, як виглядають символи, довго просторікувати не доведеться. Лимон, яблуко, груша, персик, кавун і т.д. - класика жанру. Диким символом ігрового автомата є коктейль. При необхідності він перетворюється в будь-який знак, якщо для формування призової лінії не вистачає якоїсь картинки.

Бонусним символом є полуниця (від неї і пішла сленгова назва гри).

Бонусні раунди

Ігровий автомат «Полуничка» (Fruit Cocktail) пропонує гемблерам взяти участь в оригінальній бонусної грі, завдяки якій він і став настільки популярним. Якщо на екрані з'являються три картинки з полуничкою, активується бонусний раунд. Тут «Ігрософт» перевершили самих себе і додали щось по-справжньому дивовижне.

Після активації відкривається нове вікно з трьома барабанами, які оточує ланцюжок з ігрових іконок. За ними починають бігати вогники, зупиняючись на випадково вибраному полі. Таким чином визначаються обертання барабанів.

Якщо іконка з цього поля буде такою ж, як на барабані, розмір ставки збільшується. У кожного символу свої коефіцієнти. Найменший приз чекає користувача в разі отримання вишень, так як вона примножить ставку в два рази. А ось два логотипи відеослоту множать її в 100 разів.

У всіх кутах видніється символ з написом «EXIT». Якщо вогники зупиняться на такому значку, то раунд закінчується. Чим більше бонусних іконок брало участь у запуску бонусної гри, тим більше раундів буде надано.

Інші наші автомати