Football: Champions Cup

Football: Champions Cup переносить геймерів у світ футболу, чемпіонатів і, звичайно ж, азарту. Софт більше нагадує емулятор, ніж ігровий автомат. Також можна спробувати для себе цікаві  ігрові автомати Вулкан.

Інтерфейс

З перших секунд Football: Champions Cup занурює користувачів, які обожнюють азартні ігри онлайн, у розважальний футбольний світ. Перш ніж приступити до гри, геймери повинні вибрати країну, за яку збираються юзати.

Для фону творці використовували зображення найвідоміших футбольних арен, заповнених уболівальниками. Все це тільки підсилює відчуття азарту й присутності.

Барабани займають понад половину простору екрана. Знизу під ними встановлені консоль управління і панелі, що відображають поточні фінансові справи. Зверху знаходиться рядок, що біжить, який сповіщає про бонуси.

Символи

Football: Champions Cup до найдрібніших подробиць відповідає тематиці. Саме тому на барабанах можна зустріти: колоди карт, атрибути футболіста, м'ячі та кубки. Звичайно ж, тут також присутні спеціальні символи.

Ставки і виплати

Football: Champions Cup пропонує користувачам 20 фіксованих платіжних ліній, 96% коефіцієнт повернення і середню волатильність.

За спін геймер платить самостійно. Вартість обертання варіюється від 20 до 2 000 кредитів.

Виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Мінімальний показник – 5 грн, тоді як максимальний – 2 000.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Джекпот. 210 350 гривень.
  2. Дикий. Представлений трьома м'ячами – золотого, синього і червоного кольорів. Кожен з них гарантує певний множник ставки.
  3. Скаттер – кубок. Активує до 25 фріспінів.
  4. Бонус – відповідний напис. Відкриває додаткову гру.
  5. Турнір. Геймер бере участь в ньому автоматично, здійснюючи ставки і збираючи бали. За перемогу в турнірі додатково надається 100 000 гривень, друге і третє місце гарантують 20 000 і 4 000 відповідно.
Інші наші автомати