Football Carnival

Пориньте у світ футболу, змагань, чемпіонатів, а що цікаво – фестивалів, разом з дивовижним софтом Football Carnival. Відчуйте те, що пропонують лише азартні ігри онлайн. А також для себе можна спробувати цікаві  автомати Вулкан.

Інтерфейс

З перших секунд запуску геймери потрапляють у питомо футбольне середовище. Для фону вибрано зображення однієї з найпопулярніших європейських арен світу.

Барабани займають близько половини всього простору екрана. Над ними можна побачити вивіску з назвою слота, тоді як знизу – кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

Знаки слота Football Carnival лише максимально підсилюють ефект присутності на футбольному матчі. Так, на барабанах представлені різноманітні кубки та форми гравців (як команд, так і збірних), спортивні атрибути й навіть бонусні пропозиції.

Ставки і виплати

Попередньо ігровий автомат Football Carnival пропонує клієнтам дев’ять змінних платіжних ліній, майже 96% коефіцієнт повернення та середню волатильність.

Спіни у грі платні. За кожен оберт доведеться викласти від 0,1 до 45 кредитів.

На базовий виграш тут впливають вартість спіна та отримана комбінація. Максимально Football Carnival дозволяє «заробити» 45 000 гривень.

Не слід забувати й про бонуси:

  1. Дикий. Змінює до п’яти знаків на барабанах.
  2. Скаттер. Активує 10 фріспінів та х3 множник.
  3. Бонусна гра. Вгадуючи кольори форм, клієнт може подвоїти виграш.
Інші наші автомати