Flame Dancer

Пориньте у світ казкових танців разом з автоматом Flame Dancer. Додатково, юзаючи азартні ігри онлайн,  ви також зможете непогано «заробити». А ще можна спробувати для себе  Вулкан автомати.

Інтерфейс

З перших секунд азартний слот Flame Dancer переносить користувачів у казковий світ. Для фону використано зображення озера, що розкинулося біля підніжжя гір. Все це – в променях сонця, що сходить.

Барабани займають більше половини всього простору екрана. Зверху над ними розташувалася лаконічна вивіска. Знизу – «фінансові» монітори й кнопки, що дозволяють керувати ігровим процесом.

Символи

Знаки софта виконані в одному стилі. Всього на барабанах можна зустріти і колоди карт, і різні коктейлі, і музичні інструменти, і захопливу гору.

Окремо слід виділити спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Flame Dancer пропонує користувачам 20 змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і 95% коефіцієнт повернення.

Геймери можуть самостійно вибирати вартість обертання барабанів. Мінімально доведеться викласти 1 кредит, тоді як максимально – 2 000.

Виграш залежить від зібраної комбінації і вартості спіна. Цифрові показники коливаються від 5 до 200 000 гривень.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Скаттер. Приносить 7 фріспінів і х3 множник.
  2. Дикий. Замінює від двох до чотирьох символів на барабанах в пошуках максимально прибуткових комбінацій.
  3. Ризик-гра. З'являється після вдало зробленої ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь (їх повинно бути 5) подвоює поточний виграш.

На жаль, Flame Dancer не має джекпоту.

Інші наші автомати