Fairy Queen

Кому не сподобається чарівна казкова королева, яка пропонує захопливі пригоди? Зацікавилися? Тоді відкривайте ігровий автомат Fairy Queen і насолоджуйтеся процесом. А ще для себе можна спробувати  азартні ігри Вулкан.

Інтерфейс

На заставці Fairy Queen користувачів зустрічає прекрасна німфа – чи то ельфійка, то чи представниця іншого казкового світу. Гральні автомати мають окремий фон, для якого вибрано зображення неймовірно красивого лісу.

Барабан займає практично весь простір екрана. Над ним красується неймовірна вивіска з назвою геймплею. Знизу розташовані «грошові» монітори та консоль управління.

Символи

Знаки Fairy Queen витримані в одному виконанні й у суворій відповідності до тематики софта. Саме тому на барабанах ви побачите: карткову колоду, неймовірні рослини, казкових персонажів.

Окремої уваги потребують спеціальні символи.

Ставки і виплати

Fairy Queen пропонує користувачам десять змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і 96% коефіцієнт повернення. Це робить геймплей вельми вигідним фінансово.

Сума ставки коливається від 1 до 1 000 кредитів.

Виграш залежить від двох чинників – вартості обертання і зібраної комбінації. Так, показники варіюються в межах 2-900 000 гривень.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Скаттер – сяйво в лісі. Приносить від 10 фріспінів і х3 множник.
  2. Дикий – ельфійка. Замінює будь-які символи, крім скаттера.
  3. Бонусна гра. Кожне вгадування кольору карт приносить подвоєння ставки.

Відзначимо, Fairy Queen не має джекпоту.

Інші наші автомати