Pharaoh's Gold III

Фараони, гробниці та золото. Все це пропонують культові тематичні гральні автомати Pharaoh's Gold III. Особлива увага приділяється великим перемогам і стабільним виплатам.

Інтерфейс

Зовні Pharaoh's Gold III імітує наземний ігровий автомат з класичними кнопками. Так, більшу частину екрана займає барабан. Над ним розташована вивіска з назвою геймплею, з боків – платіжні лінії, а ось знизу – панель управління і монітори для відображення фінансових значень.

Символи

Всі знаки виконані відповідно до тематики слота. Їх умовно можна розділити на дві великі групи: карткова колода (від 9 включно до Туза) і єгипетські атрибути.

Окремо варто виділити спеціальні символи – скаттер, мультиплікатори і дикий.

Ставки і виплати

Геймплей Pharaoh's Gold III має дев'ять змінних ліній оплати. Попри настільки низький показник, виграші гарантовані завдяки середній волатильності та коефіцієнту повернення користувачеві в майже 96%.

Вартість обертання барабана може змінюватися. Так, геймер вибирає показник від 9 до 900 кредитів за спін.

Виграші також різні. Сума залежить від зібраної комбінації та ціни спіна. Тому, за одне обертання клієнт «підіймає» від 2 до 900 000 гривень.

На кінцеву суму виграшу також впливають спеціальні пропозиції. З їхньою допомогою можна помножити «заробіток», замінити символи на барабанах і навіть отримати безкоштовні обертання (до 25 одиниць).

А ось джекпота в автоматі Pharaoh's Gold III немає.

Інші наші автомати