Pharaoh's Gold II

Фараони, скарби, тисячолітні таємниці й не тільки. Пориньте у загадковий світ пригод разом з автоматом Pharaoh's Gold II. Азартні ігри онлайн цієї серії принесуть море задоволень та ще більше виграшів. 

Інтерфейс

Візуальне оформлення слота Pharaoh's Gold II не зовсім відповідає загальній тематиці геймплею. Для фону розробники вибрали чи то шкірку апельсина, чи виправлену шкіру якоїсь тварини насиченого помаранчевого кольору.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. Над ними в тому ж таки помаранчевому кольорі виконана вивіска, знизу знаходяться кнопки управління та «кредитні» панелі.

Символи

Всі іконки азартного геймплею Pharaoh's Gold II виконані в єдиному стилі. Проте їх все ж можна розділити на кілька груп: колода карт, золоті статуетки, бонусні символи.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних платіжних ліній, 95 відсотків коефіцієнт повернення та середня волатильність надають непогані шанси для перемоги.

Спіни у грі платні. За оберти барабанів доведеться викласти від 1 до 900 кредитів.

Попередньо на виграш впливають два показники – отримана комбінація та вартість спінів. Так, в Pharaoh's Gold II можна «заробити» від двох до 900 000 гривень.

Не слід забувати й про бонусні пропозиції:

  1. Дикий. За один раз може змінити до п’яти знаків на барабанах.
  2. Скаттер. Запускає 15 безкоштовних ігор з додатковим множником виграшу в х3.
Інші наші автомати