Gonzo's Quest

Хочете побувати в ролі розкрадача гробниць, відшукати кілька скарбів і відправитися в захопливі пригоди? Тоді відкривайте слот Gonzo's Quest! Тематичні гральні автомати точно не залишать вас байдужими. 

Інтерфейс

З перших секунд Gonzo's Quest переносить користувачів у світ пригод. На заставці геймерів зустрічає великий корабель. Для фону творці вибрали зображення стіни замку древніх майя.

Барабани займають понад половину всього простору екрана. Зверху над ними в лівому кутку розміщена вивіска з назвою слота, тоді як справа – показники множника. Знизу знаходяться монітори відображення фінансів і кнопки управління.

Символи

Знаки Gonzo's Quest виконані в одному стилі й суворій відповідності загальній тематиці софта. Всього тут можна побачити різні стародавні маски, назви яких досі нікому не відомі.

Ставки і виплати

Gonzo's Quest пропонує користувачам 95% коефіцієнт повернення, 20 фіксованих платіжних ліній і середній показник волатильності.

Користувачі можуть самостійно встановлювати вартість спіна. Головне, щоб сума була в межах 20-2 000 кредитів.

Початковий виграш залежить тільки від зібраної комбінації і коливається від 3 до 2 500 гривень. Проте! Багато що залежить від множника, зазначеного над барабанами. Кожен змінний варіант має свій коефіцієнт збільшення виграшу. Мінімально – це х3, тоді як максимально – х15.

Також на кінцеву суму впливають:

  1. Дикий. Замінює всі знаки на барабанах.
  2. Вільне падіння. Надає додатково до 10 фріспінів.

На жаль, Gonzo's Quest не має джекпоту.

Інші наші автомати